فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اعتراف مرد کینه‌جو به آتش‌افروزی هولناک در جنوب تهران/ وخامت حال مصدومان در بیمارستان + تصاویر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، عقربه‌ها ساعت ۷ صبح شنبه یکم مهرماه را نشان می‌داد که فریاد‌های دلخراش “سوختم سوختم” ۹ مرد جوان از یک خانه‌ در خیابان طرحانی سکوت صبحگاهی بازارچه قوام‌الدوله جنوب تهران را درهم شکست.

خیلی زود کسبه بازارچه این آتش‌سوزی هولناک را به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهرداری تهران گزارش کردند که با اعلام این خبر، ماموران راهی محل حادثه شدند و حریق گسترده را در یک عملیات منسجم مهار کردند؛ همچنین امدادگران اورژانس که در محل حادثه حاضر شده بودند، مجروحان را به نزدیکترین بیمارستان منتقل کردند اما در ادامه مشخص شد این آتش‌سوزی عمدی بوده و مرد آتش‌افروز که خود نیز هدف سوختگی قرار گرفته زمین‌گیر شده است.

طولی نکشید که ماجرای عمدی بودن این آتش‌سوزی در بی‌سیم‌های ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار پیچید و دقایقی بعد قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، به همراه کارآگاهان اداره دهم و تیم تشخیص هویت پای در خانه ۲ طبقه گذاشتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سکونت ۸۵۰ هزار نفر در اماکن ناایمن تبریز

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، صبح امروز متهم به صورت مخفیانه وارد طبقه دوم شده و در آنجا ابتدا بنزین را روی ۹ مرد جوان پاشیده و سپس اقدام به آتش افروزی کرده اما خودش هنگام فرار دچار سوختگی و توسط افراد دیگر زمینگیر شده است.

بدین ترتیب متهم هدف تحقیقات قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: چندی قبل از کشور افغانستان به ایران آمدم و مشغول کار شدم. قبلا سه روز در خانه موردنظر سکونت داشتم اما صاحبخانه من را بیرون کرد ناگفته نماند که برادرم با برخی از مصدومان در مغازه‌های اغذیه فروشی باب‌همایون کار می‌کرد و بخاطر اختلافات، اخراج شده بود.

مرد جوان ادامه داد: همین ماجراها کافی بود تا از آن ۹ مرد کینه بگیرم؛ به همین خاطر صبح زود مخفیانه از روی دیوار وارد خانه شدم؛ ابتدا بنزین را روی ۹ مردی که خواب بودند پاشیدم و سپس با فندکی در دست داشتم اقدام به آتش‌افروزی کردم اما در جریان این آتش سوزی خودم دچار جراحت از ناحیه پا، دست و صورت شدم که نتوانستم فرار کنم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پرونده کلینیک سینا اطهر هفته آینده به دادگاه ارسال خواهدشد

پس از اعتراف صریح متهم به این آتش افروزی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته بازارچه قوام‌الدوله بررسی‌های خود را ادامه دهند.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی محمد مهدی براعه از شعبه سوم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و حال جسمانی برخی از مصدومان اهل کشور افغانستان وخیم گزارش شده است.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

دو قطبی‌سازی خطرناک بر سر حجاب

دیدارنیوز _ صالح نقره‌کار*: ضرورت‌های کشور ایجاب می‌کند تا مسوولان بر مبنای ضوابط و نظامات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *