فیلترهای سرامیکی ریخته گری

افزایش نظارت بر خدمات پزشکی و رعایت تعرفه‌ها در سال جدید

سرپرست مرکز نظارت و اعتباربخشی امور درمان معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: نظارت بر خدمات پزشکی و رعایت تعرفه‌ها بیشتر می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر سلیمان حیدری در دیدار با معاون و مدیران حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: نظارت بر خدمات پزشکی و رعایت تعرفه‌ها افزایش می‌یابد.

وی در جریان بازدید از بیمارستان امام رضا(ع) و بیمارستان کودکان مردانی‌آذر در تبریز، ضمن نشستی به استماع گزارش عملکرد معاونت درمان در بخش نظارت و اعتباربخشی و بررسی مسائل و مشکلات مطروحه از طرف مسئولین اجرایی این معاونت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پرداخت.

وی بیان کرد: در دولت سیزدهم اصلی‌ترین مبنا برقراری عدالت بوده و حمایت از قشر محروم و مستضعف در اولویت‌های کاری خواهد بود. 

سرپرست مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت، افزود: نظارت‌ها باید به قدری دقیق و نتیجه‌گرا باشد که وقتی قشر مستضعف برای درمان به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند، با مشکلاتی نظیر دریافت مبلغ مازاد بر تعرفه مواجه نشوند. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - استفاده از این دارو باعث زوال عقل در میانسالیمی‌شود

حیدری در مورد اصلاح تعرفه‌ها، اظهار کرد: یقینا پاسخگویی به مطالبات چندین سال گذشته در عرض چند ماه امکان‌پذیر نیست. اما اقدامات لازم شروع شده و تعرفه‌ها در حال اصلاح هستند.

بنابر اعلام وبدا، گفتنی است، حیدری در بازدید از مراکز درمانی ضمن عیادت از  بیماران، در جریان اجرای فرآیندهای درمانی قرار گرفت.

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

تصویر روز ناسا: مسیه ۶۶ از نزدیک-تایمز

۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ نجوم و فضا کهکشان مارپیچی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *