فیلترهای سرامیکی ریخته گری

افزایش ۵۸ درصدی مسافران پروازی در نوروز امسال

سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از رشد ۵۸ درصدی اعزام و پذیرش مسافران در فرودگاه‌های کشور از آغاز طرح سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

حمیدرضا سیدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت فرودگاه‌های کشور اظهار کرد: با توجه به واکسیناسیون گسترده کرونا و کاهش میزان ابتلا به این ویروس در میان مردم، سفرهای هوایی در نوروز دوباره رونق گرفته و بر این اساس شاهد رشد تعداد پروازها و مسافران در فرودگاه‌های کشور هستیم.

وی افزود: در عین حال، رعایت پروتکل‌های بهداشتی با هدف جلوگیری و پیشگیری از شیوع دوباره کرونا به صورت جدی در فرودگاه‌های کشور به ویژه برای پروازهای بین المللی در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ادامه داد: همزمان با آغاز طرح سفرهای نوروزی که از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته کلید خورد، فرودگاه‌های کشور تا سوم فروردین ماه میزبان بیش از یک میلیون و ۹۷ هزار مسافر بودند که نسبت به مدت مشابه گذشته ۵۸ درصد رشد را نشان می دهد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هواپیمای رئیس مجلس شورای اسلامی در فرودگاه گناباد به زمیننشست

سیدی گفت: در این بازه زمانی حدود هشت هزار و ۹۰۰ نشست و برخاست در فرودگاه‌های کشور انجام شده که حاکی از رشد ۹ درصدی در قیاس با همین بازه زمانی در سال گذشته است.

وی اعلام کرد: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا یکم فروردین ‌ماه امسال نیز در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، هدایت و راهبری ۹۲۰ نشست و برخاست هواپیما انجام شد که این عدد نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۲۳۰ درصد رشد در در این زمینه روبرو بوده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

محل هزینه‌کرد درآمدهای مالیاتی از ارکان دولتی مشخص می‌شود-تایمز

 سید محمد هادی سبحانیان طی حکمی، حمید بهزادی بخش را در راستای اصلاح فرآیندها و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *