فیلترهای سرامیکی ریخته گری

امدادرسانی به بیش از ۱۱ هزار نفر در طرح نوروزی هلال احمر/ انجام ۵۱۵ مورد عملیات جاده‌‎ای

سخنگوی طرح نوروزی هلال‌احمر ‌با اشاره به آغاز طرح ملی امداد و نجات نوروز ۱۴۰۲، از امدادرسانی به بیش از ۱۱ هزار نفر از ابتدای شروع طرح نوروزی خبر داد.

به گزارش ایسنا، وحید سلیمی، در خصوص خدمات ارائه شده به شهروندان در قالب این طرح از روز ۲۴ اسفندماه تا صبح روز ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱، گفت: در این مدت زمان، در مجموع ۹۴۷ عملیات و خدمت انجام شده است که ۵۱۵ مورد آن جاده ای، ۱۶ عملیات در خصوص حوادث جوی، ۸ عملیات در محیط های آبی و ۲۱ عملیات نجات کوهستان نیز انجام شده است.

وی با اشاره به این که در این عملیات ها، به ۱۱ هزار و ۱۲ نفر که نیازمند به امدادرسانی داشته‌اند، ارائه خدمت شده است، ادامه داد: برای ۲۸۶ نفر از شهروندان نجات یافته، نیز اسکان اضطراری فراهم شده است. علاوه بر این ۴۰۲ نفر از مجروحین توسط ناوگان هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

سلیمی افزود: ۴۱۸۲ نفر تیز در محل حادثه و توسط امدادگران جمعیت هلال‌احمر، درمان و ۳۸ نفر نیز به مناطق امن منتقل شدند و ۶۰۵۴ نفر نیز از خدمات تست قند و فشار خون جمعیت هلال‌احمر استفاده کردند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جنایت‌خیزترین شهر جهان در ۲۰۲۲

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، وی افزود:‌ ۹۷ عملیات نجات فنی در این بازه زمانی در سطح کشور برای نجات متاثرین از تصادف انجام شده که منجر به نجات ۱۰۸ نفر شده است.

وی در پایان گفت: بیشتر امدادرسانی در این مدت زمان، به ترتیب در استان‌های اصفهان، مازندران و فارس با انجام به ترتیب، ۶۱، ۴۸ و ۴۵ عملیات بوده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

جان باختن فرمانده پلیس راه سلسله و دلفان به علت تصادف زنجیره ای در محور خرم‌آباد به دلفان

جان باختن فرمانده پلیس راه سلسله و دلفان

سرهنگ محمد بوستان گفت: در پی وقوع تصادف زنجیره‌ای بین چند خودرو در جاده خرم‌آباد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *