فیلترهای سرامیکی ریخته گری

امیر دریادار سیاری:طرح‌های مصباح مانع غافلگیری راهبردی در جنگ ترکیبی است

امیر دریادار سیاری:طرح‌های مصباح مانع غافلگیری راهبردی در جنگ ترکیبی است

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: اجرایی شدن طرح‌های مصباح مانع غافلگیری راهبردی و ارتقای توان رزم برای مقابله با تهدیدات در ابعاد مختلف جنگ ترکیبی، است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیردریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش و رییس شورای عالی تعالی معنوی در دومین جشنواره دوسالانه طرح‌های فرهنگی مصباح با ارائه گزارشی از اقدامات شورای عالی تعالی معنوی و بصیرتی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: شورای عالی تعالی معنوی و بصیرتی ارتش از پاییز سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز و تاکنون ۶۰ جلسه برگزار کرده است. این جلسات به طور منظم با معاونان هماهنگ‌کننده نیروها و مسئولان عقیدتی سیاسی و معاونان ارتش برگزار و تاکنون ۱۲۲ موضوع مطرح و ۳۶۵ مصوبه تصویب شده است.
وی با اشاره به بازنگری طرح‌های مصباح اظهار داشت: پس از چند سال اجرای طرح‌های فرهنگی مصباح، یک بازنگری کلی در همه طرح‌های ۱۶ گانه برای افزایش بهره‌وری و حصول نتیجه بهتر انجام شد. برای این بازنگری ۴۸ جلسه در ۴ ماه برگزار شد و طرح‌های فرهنگی مصباح با توجه به اثربخشی احصا شده از ارزیابی‌ها نسبت به ابتدا تغییرات معناداری پیدا کردند.
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران به طراحی شیوه‌های ارزیابی طرح‌های مصباح اشاره و عنوان کرد: درکنار ارزیابی‌ نیروها،  تاکنون شورا ۴۲ یگان نیروی زمینی، ۱۲ یگان نیروی پدافند هوایی، ۱۰ یگان نیروی هوایی، ۷ یگان نیروی دریایی و ۴ یگان ستاد ارتش را مورد ارزیابی قرار داده است.
امیر دریادارسیاری به نتایج شورای عالی تعالی معنوی و بصیرتی اشاره کرد و افزود: ارتقای بصیرت دینی و انقلابی، معنویت و ولایتمداری در کارکنان ارتش و خانواده آنان، ارتقا روحیه و توان رزمی ارتش ناشی از ارتقا موئلفه‌های مانند بصیرت دینی و انقلابی کارکنان و خانواده آنان، ارتقا هم‌افزایی و همکاری بین سازمان‌های فرماندهی و عقیدتی سیاسی، ایجاد تحریک و رقابت بین ادارات عقیدتی سیاسی ارتش، نظام‌مندسازی فعالیت‌های فرهنگی عقیدتی سیاسی، افزایش مسئولیت پذیری و پشتیبانی فرماندهان از اقدامات فرهنگی، تقویت وحدت و صمیمیت بین نیروهای مسلح و خوشایندسازی محیط خدمتی کارکنان وظیفه بخشی از مهمترین نتایج فعالیت‌های این شوراست.
معاون هماهنگ کننده ارتش در پایان اظهار داشت: با توجه به وجود جنگ نرم با استکبار جهانی و برای جلوگیری ازغافلگیری راهبردی و ارتقا توان رزم برای مقابله با تهدیدات در ابعاد مختلف جنگ ترکیبی، اجرایی شدن طرح‌های مصباح اثربخش است. اجرای طرح‌های مصباح مانع غافلگیری راهبردی و ارتقا توان رزم ما می‌شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  انقلاب اسلامی از توانمندی ویژه برای تبدیل چالش به فرصت برخوردار است-تایمز

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

آیا قالیباف وارد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود؟-تایمز

امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره فعالیت ائتلاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *