فیلترهای سرامیکی ریخته گری

انتقاد رئیس پلیس کشور از توزیع غذای رایگان در محلات شوش و مولوی/ خانه‌های پلاک‌قرمز را به‌صورت دائمی مسدود کردیم

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده‌کل انتظامی بعدازظهر امروز، شنبه، در حاشیه بازدید از محله شوش و بررسی نتایج به‌دست‌آمده از طرح‌های پلیس تهران در راستای جمع‌آوری معتادان متجاهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مسائلی که مردم تهران را مخصوصاً در محله شوش و هرندی ناراحت کرده بود، وجود معتادان متجاهر بود ما از همان ابتدا قول دادیم این محله‌ها را از لوث وجود معتادان پاک می‌کنیم.

وی افزود: خوشبختانه شهرداری، دستگاه قضا و مردم با پلیس همراه شدند و توانستیم اقدامات خوبی در راستای جمع‌آوری معتادان و امن‌سازی محلات داشته باشیم.

فرمانده‌کل انتظامی بیان کرد: طی چند طرح ضربتی معتادان متجاهر جمع‌آوری شدند؛ در روزهای ابتدایی تعداد بیشتر و در روزهای اخیر تعداد کمتر (۵۰ نفر) معتاد جمع‌آوری می‌شد.

رادان ادامه داد: یکی دیگر از مسائلی که مردم را رنج می‌داد وجود تعدادی کارتن‌خواب بودند که این افراد چهره شهر را زشت می‌کردند و ایجاد حس ناامنی در جامعه تزریق می‌کردند جمع‌آوری و ساماندهی این افراد هم در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه نتایج خوبی هم داشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اعلام وضعیت راه‌ها در روز پایانی تعطیلات عیدفطر

وی گفت: یکی دیگر از موضوعات مهم در این محلات وجود خانه‌های موسوم به پلاک‌قرمز (محل‌های خرید و فروش مواد مخدر و یا خانه‌های تجمع معتادان برای استعلام مواد مخدر) بود، این بار برخورد با خانه‌های پلاک‌قرمز را به‌صورت جدی‌تری در دستور کار قرار دادیم.

فرمانده‌کل انتظامی افزود: جدا از پلمب ورودی این خانه‌ها را با مصالحی همچون گچ و سیمان کاملاً مسدود کردیم و انشعابات آب، برق و گاز را هم قطع کردیم تا به هیچ عنوان نشود در این خانه‌ها رفت‌وآمد کرد.

رادان گفت: خواسته مردم محلات از ما این بود که این طرح‌ها استمرار داشته باشد و پلیس در تمامی ساعات شبانه‌روز در این محلات حضور داشته باشد که در همین راستا به مأموران پلیس تهران دستور دادم که حضورشان را در این محلات (شوش، مولوی و هرندی) دائمی کند.

وی در پایان با ایراد از اقدامات خیریه‌ای نامناسب در محلات ضعیف گفت: توزیع غذای خیریه‌ای در محلات شوش، مولوی و هرندی کار اشتباهی است چرا که ما معتاد را از این محلات جمع‌آوری می‌کنیم اما برخی در این محلات غذا توزیع می‌کنند و دوباره بستری برای تجمع معتادان ایجاد می‌کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ویدیو / انفجاری در مسجد شهر «پیشاور» پاکستان با ۲۸کشته

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

مرحله بعدی دهک‌بندی خانوار‌ها اعلام شد/ صدک‌بندی طبق مدل «خودرو» و «تراکنش‌های بانکی»-تایمز

علیرضا محمدی رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان اظهار کرد: مطابق قانون بودجه، وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *