فیلترهای سرامیکی ریخته گری

انتقاد WHO از لغو محدودیتهای کرونایی در کشورهای اروپایی

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: کشورهای اروپایی شاهد افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ هستند چرا که خیلی زود به لغو محدودیت های کرونایی اقدام کردند.

به گزارش ایسنا، “هانس کلوگه”، مدیر اروپایی سازمان جهانی بهداشت در یک نشست خبری گفت: کشورهای اروپایی که در حال حاضر افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ را تجربه می کنند، تا حدودی به دلیل برداشتن زودهنگام محدودیت های کرونایی دچار این وضعیت شده اند.

همچنین افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ در اروپا، ناشی از شیوع زیر سویه BA.۲، نگرانیهایی را در مورد افزایش احتمالی موارد ابتلا در ایالات متحده به همراه داشته است. پیش از این “آنتونی فائوچی”، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی ایالات متحده در اظهاراتی گفته بود که اگرچه ممکن است موارد ابتلا افزایش یابد، این افزایش ممکن است با رشد قابل توجهی موارد بستری در بیمارستان یا مرگ همراه نباشد.

مدیر اروپایی سازمان جهانی بهداشت افزود: آنچه ما شاهد هستیم این است که ۱۸ کشور از ۵۳ کشور در این منطقه با افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ طی یک هفته گذشته مواجه بوده اند. با این حال موارد مرگ و میر هنوز روند کاهشی دارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  زمان آغاز مرحله سوم طرح فجرانه کالابرگ اعلام شد-تایمز

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه آکسیوس، وی تاکید کرد کشورهایی همچون انگلیس، ایرلند، آلمان، فرانسه، ایتالیا، یونان و قبرس شاهد افزایش قابل توجه موارد ابتلا هستند. یک دلیل آن قدرت سرایت بالاتر زیر سویه BA.۲ است، اما دلیل دیگر تصمیم این کشورها به لغو محدودیت‌های کرونایی است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

واکنش ضرغامی به خبر خروج ایران از «ایکوم» و «ایکوموس»

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری خبرهای اخیر درباره خروج ایران از شورای بین‌المللی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *