فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بازداشت عاملان سرقت ۵۰ میلیارد ریالی از یک کارگاه طلاسازی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری اعضای باند سرقت از کارگاه استحصال طلا و نقره در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزئییات این خبر گفت:‌ ماه گذشته و درپی دریافت پرونده سرقت ۵۰ میلیارد ریالی از کارگاه استحصال طلا و نقره در شهرک صنعتی علائین رسیدگی به موضوع سریعاً در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرری قرار گرفت و آنان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم، بازبینی دوربین‌های مداربسته و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان، هویت چهار متهم  را شناسایی کردند.

وی افزود:‌ ماموران همچنین متوجه شدند که یکی از سارقان، مدتی قبل در کارگاه محل سرقت مشغول به کار بوده و چندی پیش از آنجا اخراج شده است. این پلیس در گام بعدی با روش‌های علمی و بررسی‌های تخصصی موفق شدند مخفیگاه متهمان را در نقاط مختلف شهرستان ری شناسایی کنند که پس از آن هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و سرانجام روز گذشته سه تن از اعضای این باند در عملیات‌های جداگانه دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جزئیاتی درباره گذرنامه و واکسن‌ کرونا در حج

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه با بیان اینکه دستگیری نفر چهارم و آخر این باند در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی است، تصریح کرد: پس از انتقال متهمان ۳۴ الی ۳۹ ساله به مقر پلیس، آنان تحت بازجویی قرار گرفتند و با مشاهده ادله و مستندات لب به اعتراف گشوده و به بزه ارتکابی معترف شدند. در ادامه نیز متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرائم احتمالی بیشتر تحت نظر پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفتند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

جان باختن فرمانده پلیس راه سلسله و دلفان به علت تصادف زنجیره ای در محور خرم‌آباد به دلفان

جان باختن فرمانده پلیس راه سلسله و دلفان

سرهنگ محمد بوستان گفت: در پی وقوع تصادف زنجیره‌ای بین چند خودرو در جاده خرم‌آباد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *