فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بازداشت پسر همسایه در ماجرای قتل هولناک زن جوان در خیابان خوش

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، عقربه‌ها ساعت یک ظهر شنبه چهارم آذر ماه را نشان می‌داد که پسر جوانی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و گفت: جسد همسایه‌ام که زن جوانی است را در خانه‌اش پیدا کردم؛ لطفا برای کمک‌رسانی اقدام کنید!

طولی نکشید که ماجرای این مرگ مشکوک در بی‌سیم‌ ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب پیچید و خیلی زود بازپرس موسی رضازاده از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه واقع در خیابان خوش شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه، جسد زن حدوداً ۴۰ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربات جسم سخت به سر و دست و پا به قتل رسیده بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، زمان مرگ مقتوله تقریبا ساعت ۴ بامداد بوده و چند ساعتی از وقوع جنایت گذشته است.

در نخستین گام همسایه مقتوله که جسد را کشف کرده بود، هدف تحقیق قرار گرفت و در اظهارات ضد و نقیضی به تیم جنایی گفت: من در طبقه سوم زندگی می‌کنم و متوفی که در طبقه اول سکونت داشت، مستاجر ما بود؛ ساعت ۹ صبح هنگامی که پی بردم درب واحد او باز است، وارد خانه شدم و در اتاق خواب، جسد را مشاهده کردم و موضوع را به پلیس اطلاع دادم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  حمله به هواداران استقلال کار دست شرور معروف داد/ بازداشت«هانی‌کُرده» و ۳ نوچه‌اش از سوی پلیس

بررسی‌های بیشتر نشان داد، پسر همسایه با مقتوله بخاطر رعایت نکردن قوانین ساختمان اختلاف داشته و در تلفن‌ همراهش، فیلمی را ظبط کرده که نشان می‌دهد آنها با یکدیگر مشاجره لفظی نیز داشته‌اند!

از سوی دیگر نیز پسر جوان با تاخیر چند ساعته کشف جسد را به پلیس گزارش داده است که همین موضوع شک تیم جنایی را بر انگیخت.

پس از پایان تحقیقات میدانی صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با کسب مجوز‌های لازم قضایی، پسر جوان را بازداشت کردند و در ادامه ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه این جنایت ادامه دهند.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زویای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

گازگرفتگی جان ۲ جوان را گرفت + تصاویر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز،‌ جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *