فیلترهای سرامیکی ریخته گری

باید دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز احساس نا امنی کنند

ایسنا/آذربایجان غربی جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید براینکه دارندگان سلاح و مهمات غیر مجاز باید احساس نا امنی کنند، گفت: مقابله با قاچاق و جمع  آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در دستور کار قرار گیرد. 

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در کمیسیون عملیات فراجا که در آذربایجان غربی برگزار شد، با بیان اینکه هرگونه حمل و نگهداری، قاچاق سلاح و مهمات به ویژه در مناطق مرزی با هدف افکار شوم و ایجاد ناامنی صورت می گیرد، افزود: ضرورت دارد در این زمینه اهتمام ویژه برای مقابله با قاچاق و جمع  آوری سلاح ومهمات غیرمجاز در دستور کار قرار گیرد. 

وی ادامه داد: تمامی تلاش ها و فرهنگ سازی ها در حوزه مقابله با قاچاق و جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز، باید هدفمند، موثر و همراه با اقتدار باشد.

جانشین فرمانده کل انتظامی تاکید کرد: ویترین و تابلوی مانور ما یعنی  پلیس ۱۱۰، تحقق شعار “پلیس پاسخگو” است و رضایتمندی کارکنان و مردم نشانه افزایش اعتماد عمومی به عملکرد مجموعه پلیس در این حوزه بسیار حائز اهمیت بوده و باید تمامی فرماندهان بر این امر اهتمام و نظارت ویژه داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وقتی سارق برای دوربین‌ها دست تکان می‌دهد/ ویدئو

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پلیس در شهرها و جاده ها به عنوان مجاهدان خاموش جانفشانی می کند، اضافه کرد: اگر کارکنان انتظامی شب ها به عنوان شبگرد در جای جای کشور گشت می زنند و یا مرزبانان ما در سرمای زیر صفر نقاط مرزی از حریم مرزی کشور دفاع می کنند، در واقع دفاع از دستاورد مهم انقلاب اسلامی یعنی دفاع از ولایت را انجام می دهند.

وی با تاکید بر اینکه در پیشگیری از جرایم اجتماعی باید چند بُعدی عمل کرد، گفت: باید با توجه به ظرفیت های بالای نقش معتمدان و ریش سفیدان تحت عنوان نمایندگان صلح، دوستی و مایه خیر و برکت در جامعه، همکاری و تعاملات متقابل را در شناسایی و کمک به کشف جرم در جهت استقرار نظم و امنیت در جامعه تقویت کرد و این یک امر بدیهی است که مشارکت های مردمی از مهمترین مولفه های امنیت اجتماعی است و در نتیجه همکاری این عزیزان با پلیس آرامش بیشتر را به ارمغان می آورد. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  حریق جنگلی یونان منجر به تخلیه هزاران نفر شد

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *