فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بررسی تخصیص ردیف استخدامی عضویت هیئت علمی به نخبگان در هیئت عالی جذب

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تایمز به نقل از مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، سیصد و بیست و هفتمین جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی با حضور اعضای هیئت عالی جذب در شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در ابتدای جلسه نتیجه تعدادی از پرونده های ماده ۱۵ «دستورالعمل نحوه رسیدگی به شکایات» در جلسه هیئت عالی جذب قرائت و به تأیید رسید. سپس موضوع تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی متولد خارج از کشور مطرح شد که با توجه به در دستور قرار گرفتن این موضوع در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی، مقرر شد در جلسات بعدی هیئت عالی جذب مجددا مطرح شد.

گفتنی است دستورالعمل نحوه رسیدگی به شکایات» در اجرای ماده ۶ آئین‌نامه تشکیل هیئت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به تصویب رسیده است که در ماده ۱۵ آن تصرح شده است؛ در صورتی که داوطلب نسبت به رأی صادره از سوی هیأت مرکزی معترض باشد پس از ابلاغ رأی می‌تواند در مهلت مقرر اعتراض خود را کتباً به هیأت عالی ارائه نموده و تقاضای بررسی مجدد از آن هیأت نماید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  درس «مکتب شهید سلیمانی» از مهر در دانشگاه‌ها تدریسمی‌شود

در ادامه این جلسه گزارش دکتر ایمان افتخاری عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تخصیص ردیف استخدامی نخبگان ارائه شد که بر اساس آن؛ نامه تأمین اعتبار لیست ۱۵۹ نفره به سازمان برنامه و بودجه رسیده و اجرای آن بر اساس مجوز ۲۵۰ نفری بنیاد نخبگان در حال انجام است. همچنین در این جلسه پیشنهاد شد که سامانه نور رضوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه متصل شود تا بر اساس آن روند جذب اعضای هیات علمی به شکل مستقیم و با سرعت بیشتر انجام شود.

در ادامه جلسه پیشنهادهای رسیده از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به دبیرخانه هیات عالی جذب در خصوص فرم خود ارزیابی شخصیتی ارائه شد و مقرر شد اعضاء نظرات تکمیلی خود را تا جلسه آینده به هیات عالی جذب ارائه دهند تا پس از اعمال اصلاحات در فرم، فرم نهائی جهت تصویب و ابلاغ توسط هیئت عالی آماده شد.

در پایان جلسه احکام تعدادی از اعضای کارگروه صلاحیت عمومی و هیئت‌های اجرائی دانشگاه‌های قم، مراغه، هنر اسلامی تبریز، موسسات اقتصادی، دانشگاه اراک، فرهنگستان‌ها، صنعتی سهند، امام صادق(ع)، صنعتی جندی شاپور، صنعتی امیر کبیر، صنعتی سهند، پیام نور، انستیتور پاستور، علوم پزشکی اردبیل، علوم پزشکی زابل، علوم پزشکی شهید بهشتی، علوم پزشکی فسا، علوم پزشکی مازندران، علوم پزشکی شهید صدوقی قرائت و تأیید شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آخرین جزئیات طرح سربازی مجلس؛ در کمیسیون امنیت ملی نهاییشد

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

اطلاعیه سپاه در خصوص حمله موشکی و پهپادی به سرزمین‌های اشغالی-تایمز

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از پاسخ دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به جنایت اخیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *