فیلترهای سرامیکی ریخته گری

برگزاری بازی ایران و لبنان در مشهد بدون حضور تماشاگران

ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری بدون تماشاگر دیدار تیم‌های ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) خبر داد.

محمد پهلوان در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت حضور تماشاگران در دیدار ایران و لبنان اظهار کرد: بنا بر مصوبه ستاد کرونا دیدار ایران و لبنان در چارچوب آخرین هفته از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به وضعیت زرد مشهد و حضور گسترده مسافران و گردشگران در مشهد، چرا برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگران خواهد بود، گفت: رعایت پروتکل‌ها برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد بسیار اهمیت دارد. همچنین ستاد کرونا در تلاش است تا مسیر تصمیمات را به سمتی ببرد که از جان مردم صیانت شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشهد در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفته و بخش مراقبت‌های ویژه نسبت به ۲ ماه گذشته در شرایط خوبی قرار دارد اما در طول سه روز گذشته موارد مراجعه سرپایی کرونا در مشهد افزایش پیدا کرده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - انوشیروانی: وزنه‌برداری ما با آسیا و جهان فاصلهدارد/ برای امسال 136 میلیارد نیاز داریم

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سرخپوشان پایتخت به‌دنبال صدرنشینی در آبادان/ نبرد عنایتی و شجاعی در دربی بدون تماشاگر تهران-تایمز

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار امروز ( پنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *