فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بعد از توافق با بانک شهر برای حضور در فینال؛ چرا سیداکوف به ایران نیامد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد پنج کشتی‌گیر خارجی حضور داشتند که سهم هوتن سه کشتی‌گیر بود و سهم بانک شهر دو کشتی‌گیر.

این در شرایطی بود که بانک شهری‌ها قصد عقد قرارداد با چهار روس را داشتند که از سه نفر از آنها استفاده کنند و ارنج‎شان پیش از فینال لو نرود، با این وجود زائوربک سیداکوف و آرتور نایفونوف کشتی‌گیران دو وزن ۷۴ و ۸۶ کیلوگرم در دقیقه نود اعلام کردند که به ایران نخواهند آمد، بنابراین تنها خارجی‌های این تیم در فینال لیگ عباس گادژی ماگمادوف و ماگومدرسول گاژی ماگمادوف بودند و در مقابل زائور اوگویف در ۵۷ کیلو، شامیل ممدوف در ۶۵ کیلو و اینالبک شری‌یف در ۷۰ کیلو برای همراهی تیم هوتن وارد ایران شدند.

نیامدن سیداکوف کاملاً ارنج تیم بانک شهر را تغییر داد. این تیم بنا داشت از این کشتی‌گیر در ۷۴ کیلوگرم استفاده کند که یک برد قطعی نیز به نام او نوشته شده بود و ماگومدرسول گاژی ماگمادوف نیز در وزن ۷۰ کیلو کشتی می‌گرفت و طبق پیش‌بینی کادر فنی بانک شهر، می‌توانست بر هموطن خودش اینالبک شری‌یف قهرمان امیدهای جهان غلبه کند بنابراین طبق این تحلیل، یک برد به بردهای بانک شهر اضافه شده و کار قهرمانی ساده‌تر می‌شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ایران مقتدرترین تیم آسیا در مقدماتی جام جهانی

سیداکوف که پیش از این با بانک شهری‌ها برای آمدن به ایران توافق کرده بود، دقیقه نود اعلام کرد که انگشت دستش شکسته و قادر به کشتی گرفتن نیست. با این اوصاف سیداکوف به ایران نیامد و در نهایت بانک شهر با دو کشتی‌گیر خارجی به استقبال فینال لیگ رفت.

این تیم جمعه شب (دهم آذر) با نتیجه تساوی ۵-۵ و امتیاز فنی ۲۰-۱۸ عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سرخپوشان پایتخت به‌دنبال صدرنشینی در آبادان/ نبرد عنایتی و شجاعی در دربی بدون تماشاگر تهران-تایمز

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار امروز ( پنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *