فیلترهای سرامیکی ریخته گری

به اندازه شکست دادن قدرت‌های بزرگ، قدرتمندیم

ایسنا/کرمانشاه فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه قدرت ایران اسلامی قابل قیاس با گذشته نیست، گفت: امروز به اندازه شکست دادن قدرت‌های بزرگ، قدرتمند هستیم.

سردار حسین سلامی، امروز(۱۵ اردیبهشت) در مراسم صعود به ارتفاعات بازی دراز در سالروز این عملیات غرورآفرین، اظهار کرد: ارتفاعات بازی دراز نقطه کلیدی ما در غرب کشور برای در هم شکستن جنود شیطان بود. دشمنانی که آمده بودند سرزمین ما را تحت سیطره بگیرد، اما جوانانی همچون شهید شیرودی، شهید وزوایی، شهید پیچک، شهید گلاب، شهید ادبیان و دیگر شهدایی که جان خود را برای سربلندی و عزت این ملت فدا کردند، اجازه ندادند به خواستشان برسند.

وی با بیان اینکه کسانی که جهاد کردند صاحبان اصلی این سرزمین هستند، افزود: چه آنهایی که شهید شدند، چه آنهایی که به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند و چه آنهایی که رنج اسارت را تحمل کردند، صاحبان اصلی این کشورند و تا آنها و کسانی که راه آنها را ادامه می‌دهند در این سرزمین نفس می‌کشند، این سرزمین  مانند نگینی در عالم می‌درخشد.

وی با بیان اینکه تاریخ قهرمانان فداکار وطن را فراموش نمی‌کند، گفت: اگر آنها نبودند و خانواده‌های شهدا که جوانان خود را برای دفاع از اسلام بدرقه کنند، این سرزمین نمی ماند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آمادگی ایران برای گسترش تعاملات و همکاری های دوجانبه وچندجانبه با کشورهای دوست و همسایه

سلامی با بیان اینکه در دنیای امروز هیچ ملت ضعیفی پایدار نمی‌ماند، گفت: باید برای ماندن و زندگی شرافتمندانه قوی بود و فداکاری و جانبازی کرد. راز بقا و حیات ملت ما در این ۴۴ سال هم مجاهدت مستمر علیه قدرت‌های شیطانی بوده است.

فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز هیچ قدرتی یارای ایستادگی مقابل ما را ندارد،  گفت: امروز مرزهای مبارزه خود علیه مستکبران را هزاران کیلومتر دورتر گسترش داده و متجاوزان را تا دوردست تعقیب می‌کنیم.

وی با بیان اینکه جهاد ادامه دارد، گفت: دشمنان پس از جنگ تحمیلی دشمنی خود را با ما کنار نگذاشتند و عرصه‌های خطرناک دیگری را علیه ما گشودند. حصر اقتصادی، تلاش برای منزوی کردن سیاسی ایران، انتشار پدیده تکفیر در جهان اسلام با هدف ضربه به ایران، عملیات رسانه‌ای گسترده و تهاجم فرهنگی از جمله توطئه‌های دشمنان علیه ما بود که همه این توطئه‌ها تحت رهبری مقام معظم رهبری و حمایت و حضور وفادارانه ملت ایران در هم شکسته شده است.

وی به ضعف آمریکا هم اشاره کرد و افزود: امروز دیگر کمتر آثاری از حضور مستقیم نظامی آمریکا در منطقه می‌بینیم و در حال ترک جهان اسلام و غرب آسیا و خاورمیانه است.  امروز آمریکا افسرده و ناکام در حال رخت بستن از منطقه است و اگر جایی هم حضور دارد، تحت فشار و غیرایمن است و تاثیر سیاسی او بسیار اندک شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فرمانده نیروی دریایی ارتش: سواحل مکران از ظرفیت‌های بسیارخوبی برخوردار است

سلامی به اوضاع اسف‌بار رژیم صهیونیستی هم اشاره کرد و گفت: نظام سیاسی رژیم صهیونیستی ناکارآمد، ارتشش خسته و مردمش معترض‌اند و همه چیز برای زوال این رژیم آماده است.

وی افزود: امروز هیچکس تمایلی به ارتباط با رژیم صهیونیستی ندارد و آن نظام‌های پوسیده‌ای که صف بسته بودند تا روابطشان را با این رژیم عادی کنند، صف این عادی سازی را ترک کرده‌اند و کشورهایی هم که با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار کرده‌اند، از این کار سخت نادم و پشیمانند.

وی گفت: آنها فکر می‌کردند با این روابط به یک تیم مستحکم تکیه می‌کنند، اما رژیم صهیونیستی امروز از تامین امنیت خود هم عاجز است.

فرمانده سپاه پاسداران در مقابل به قدرت روزافزون ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز قدرت دفاعی ما بی سابقه است و موشک‌های ما دقیق‌تر و ویرانگرتر از گذشته است. نفوذ منطقه‌ای ایران اسلامی هم در حال گسترش است.

وی افزود: قدرت امروز ما قابل قیاس با ۴۴ سال قبل نیست. امروز ما به اندازه شکست دادن قدرت‌های بزرگ، قدرتمندیم. اگر چه قدرت و تکیه‌گاه ما ایمان مردمان شکست ناپذیر این سرزمین است، اما به اندازه کافی هم سلاح و تجهیزات برای دفاع از انقلاب و سرزمین‌مان داریم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های تولیدداخل

وی با بیان اینکه جوانان این کشور آینده درخشان ایران اسلامی را می‌سازند، گفت: کشور به همت جوانان رو به پیشرفت است و هر روز طرح‌های عظیمی در ایران اسلامی افتتاح می شود و با سرعت به سمت پیشرفت در حال حرکتیم. البته مقاومت سختی‌هایی هم دارد، اما این مردم بزرگتر از سختی‌ها هستند، چون به خدا تکیه دارند.

سلامی با بیان اینکه ما می‌مانیم و دشمنانمان می‌روند، گفت: این سرزمین در پناه قرآن است و تحت رهبری مقام معطم رهبری هر روز به سمت پیشرفت خواهیم رفت.

وی ادامه داد: ما نیروهای مسلح هم پیشمرگ و جان فدای ملت بزرگ ایران هستیم و در راه آسایش و رفاه و امنیت و کرامت ملت آماده جان‌سپاری هستیم و هر روز پیروزی جدیدی را به نام ایران اسلامی ثبت می‌کنیم.

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

ایران مصمم به اجرای توافقات با روسیه در بخش‌های مختلف است-تایمز

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *