فیلترهای سرامیکی ریخته گری

به معیشت راهداران توجه ویژه شود/خودروهای قدیمی سازمان راهداری تعمیر شوند

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور راهکاری برای بهبود وضعیت شغلی و معیشتی پرسنل بیندیشد و کمیسیون عمران مجلس نیز این موضوع را از وزارت راه و شهرسازی دنبال خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا رضایی کوچی در مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل بیان کرد: روز حمل و نقل یادآور ایثارگری‌های غیورمردان عرصه حمل و نقل کشور است که در سخت ترین شرایط در توسعه اقتصاد و پویایی زندگی شهری و روستایی نقش بسزایی داشتند.

وی افزود: حمل و نقل به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است. هفته حمل و نقل علاوه بر اینکه فرصتی برای قدردانی از زحمات رانندگان راهداران و سایر فعالان حوزه حمل و نقل کشور است، فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این حوزه به شمار می رود.

راهداری یک شغل پرمشغله و سخت است

نماینده مردم جهرم در مجلس در ادامه اظهار کرد: بدون تردید راه های بین شهری نیز به منزله شریان های حیاتی کشور و به عنوان یک سرمایه عظیم متعلق به نسل های گذشته، حال و آینده به شمار می رود که نگهداری مطلوب و به هنگام و حفظ ایمنی جاده ای در دستان پرتوان راهداران تلاشگر است. این شغل به معنای واقعی کلمه یک شغل پرمشغله و سخت است که انجام آن همت راهداران را نمایان می کند که در سرما و گرما و شرایط آب و هوایی سخت در حال خدمت هستند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  راه‌اندازی پایگاه آمازون در ترکیه

معیشت پرسنل سازمان راهداری باید مورد توجه قرار گیرد

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در سال های اخیر تلاش زیادی صورت گرفته است که نقاط حادثه خیز ایمن شود و جاده ها گسترش یافته و عریض شود. روکش آسفالت، مقاوم سازی پل ها و ساخت راه های جدید در حال انجام هست و راهداران در سراسر شهرستان و نقاط کشور در حال انجام وظیفه خود هستند. باید به معیشت راهداران توجه ویژه شود و بارها به سازمان راهداری گفته ام که انتظار داریم با افزایش درآمد سازمان راهداری معیشت پرسنل راهداری مورد توجه ویژه قرار گیرد.

نیروی انسانی مهم ترین مولفه یک سازمان است

رضایی در پایان تاکید کرد: نیروی انسانی مهمترین مولفه و نیروی محرکه در یک سازمان است و نباید از آن غافل شد. برای موفقیت سازمان باید نیروی انسانی را دریابیم. برای همین بنده نیز به عنوان رئیس کمیسیون عمران قطعا از وزیر راه این موضوع را پیگیری خواهم کرد. ما در مجلس اجازه ورود چهار هزار خودروی جدید به سازمان راهداری را داده ایم و انتظار داریم که خودروهای قدیمی نیز اورهال و تعمیر شوند تا ناوگان راهداری با قدرت بیشتری به خدمت رسانی ادامه دهد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  چرا قیمت مسکن در قم سر به افلاک کشید؟

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

بازنگری در رای دیوان عدالت اداری برای بلیت پرواز‌های داخلی در دستور کار قرار گیرد-تایمز

حرمت الله رفیعی رئیس انجمن دفاتر مسافرتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *