دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

ترافیک نیمه سنگین در یک آزادراه/انسداد ٧ محور مواصلاتی 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ترافیک نیمه سنگین در یک آزادراه و انسداد هفت محور مواصلاتی خبر داد. 

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، در باره آخرین وضعیت ترافیکی حاکم بر محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی و پایش های صورت گرفته از آخرین وضعیت ترافیکی محور های مواصلاتی کشور در حال حاضر ترافیک در مسیر آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا و در در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا فردیس نیمه سنگین گزارش شده است.

وی با بیان اینکه سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند، گفت: مداخلات جوی و گره ترافیکی در هیچ کدام از جاده‌های کشور مشاهده نمی شود.
 
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به انسداد برخی از محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می شود. همچنین محور شریانی ریگان – ایرانشهر و محور غیرشریانی جدید هشتگرد – طالقان در حال حاضر مسدود هستند.

شیرانی افزود: محورهای لاسم-ارجمند، وازک-بلده، سروآباد-پاوه و سی سخت-پادنا نیز به دلیل شرایط فصلی در حال حاضر مسدود هستند.

انتهای پیام

حتما ببینید

خداحافظی سردار رحیمی از پلیس پایتخت/ انتصاب به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی

فرمانده فراجا با صدور حکمی، سردار حسین رحیمی را به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *