فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ترافیک پرحجم ۳ محور مواصلاتی/ تداوم انسداد ساعتی «هراز»

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ترافیک پرحجم در سه محور مواصلاتی کشور خبر داد و اعلام کرد که انسداد ساعتی محور هراز همچنان ادامه دارد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر و برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور ترافیک در آزادراه قزوین – کرج محدوده‌های پایانه شهید کلانتری و پل فردیس و جهت مقابل آن در آزادراه کرج – قزوین محدوده گلشهر نیمه سنگین است. همچنین وضعیتی مشابه در آزادراه ساوه – تهران در محدوده نسیم شهر و محور شهریار – تهران در محدوده میدان معادن گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه در دیگر محورهای مواصلاتی تردد به آرامی و بدون هیچ مشکلی در جریان است، گفت: در حال حاضر هیچگونه پدیده جوی در جاده‌های کشور گزارش نشده است.

وی درباره میزان تردد در جاده‌های کشور نیز گفت:‌ براساس تصاویر دریافتی از سامانه‌های ترددشمار در شبانه‌روز گذشته تردد در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل ۷.۵ درصد کاهش داشته و ساعات اوج تردد نیز بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ بوده است. بیشترین تردد نیز به ترتیب از آزادراه کرج – تهران، آزادراه تهران – کرج،   آزادراه کرج – قزوین، آزادراه قزوین – کرج و  آزادراه قم – تهران انجام شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نزاع بر سر مسائل جزیی در کرمانشاه زیاد است/ باید آستانه تحملمردم را بالا ببریم

شیرانی درباره وضعیت محورهای دارای انسداد یا محدودیت تردد نیز گفت: همانطور که قبلا اعلام شده بود محور هراز در محدوده قلابن و آب اسک از روز گذشته تا سوم اسفند ماه، از ساعت هفت تا ۱۷ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه و ازساعت هفت تا ۱۲روز چهارشنبه به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده‌ای مسدود بوده و تردد ازمحورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌شود. محور قدیم خرم آباد – پلدختر هم تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه محور ریگان – ایرانشهر نیز تا اطلاع بعدی مسدود است، گفت: محورهای خوانسار – بوئین، کوهرنگ – مسجد سلیمان (گردنه های چری، تاراز و شاه منصوری)، لاسم – ارجمند، وازک – بلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، محور جدید هشتگرد – طالقان، گنجنامه – تویسرکان و پونل – خلخال نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آیا حقوق سربازان در سال ۱۴۰۲ بیشتر می‌شود؟ / درخواست سازمانوظیفه عمومی از دولت و مجلس

وی با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

توصیه حجت‌الاسلام مرادی درباره ازدواج با فرد باغیرت + فیلم-تایمز

۱۱:۴۴ – ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۴۴ – ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ حجت‌الاسلام شهاب مرادی در برنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *