فیلترهای سرامیکی ریخته گری

" تراموا و تونل ۱۰ کیلومتری شهید متوسلیان" چه زمانی در پایتخت اجرا می‌شوند؟

علیرضا زاکانی شهردار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز درباره دو پروژه مهم شهری “تونل ۱۰ کیلومتری شهید متوسلیان و تراموا” و زمان اجرای این دو پروژه در تهران اظهار کرد: پروژه تونل شهید متوسلیان حدود ۱۰کیلومتر است و در دو طبقه  است که ساخت آن در دستور کار این دوره شهرداری تهران قرار دارد.

وی افزود: این تونل از میدان سپاه در انتهای بزرگراه شهید صیاد شیرازی آغاز می‌شود و تا آزادگان امتداد دارد؛ در واقع طول منطقه ۱۲ را طی و بیشترین بخش این تونل از کنار بازار تهران عبور می‌کند.

زاکانی درباره احداث ترامو در پایتخت تصریح کرد: برنامه‌ریزی جدی برای استفاده از “تراموا” در شهر به عنوان ظرفیت حمل و نقل پاک و الگوی پیشرفته ارائه خدمات انجام داده‌ایم که یک خط آن اجرا شود.

شهردار تهران با بیان اینکه نهضت خدمت‌رسانی در تهران ادامه دارد، یادآور شد: انشاءالله خبرهای خوب جدیدی برای شهروندان تهرانی خواهیم داشت.

شهردار تهران درباره زمان اجرای این دو پروژه مهم شهری تصریح کرد: در هر دو پروژه اشاره شده کارها در حال انجام است؛ در بحث تراموا، مرجع تصمیم‌گیرنده، شورای ترافیک است؛ شورا به ما مجوز بررسی احداث تراموا را داده و در حال حاضر ۳ خط در دست بررسی است و هم از طریق شورا و شورای ترافیک موضوع را پیگیری می‌کنیم و در صورتی که شورا مجوز بدهد، عملیات ساخت یک خط تراموا را شروع خواهیم کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۳۳ هزار ساختمان ناایمن در تهران وجود دارد

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

مرحله بعدی دهک‌بندی خانوار‌ها اعلام شد/ صدک‌بندی طبق مدل «خودرو» و «تراکنش‌های بانکی»-تایمز

علیرضا محمدی رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان اظهار کرد: مطابق قانون بودجه، وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *