فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ترانزیت از بندر دیّر ۱۰۰ درصد رشد کرده است

ایسنا/بوشهر رئیس اداره بندر و دریانوردی دیّر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون میزان ترانزیت از این بندر ۱۰۰ درصد رشد پیدا کرده است.

پورمحمد پنجشنبه ۱۸ خرداد در حاشیه بازید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور همراه با شماری از مسئولان استان بوشهر از بندر دیّر اظهار کرد: در ۲ ماهه امسال همچنین ۴۳ هزار و ۷۴۶ تن کالا در بندر دیر تخلیه و بارگیری شد که با توسعه زیرساخت‌ها انتظار می‌رود تا پایان سال شاهد رشد قابل توجه میزان تخلیه و بارگیری در مقایسه با سال ۱۴۰۱ باشیم.

وی تصریح کرد: در این بندر به عنوان کانون صادرات به کشور قطر تسهیلات ویژه ای برای تجار و بازرگانان پیش بینی شده است که امیدواریم در سایه این حمایت شاهد ارتقا روزافزون عملکرد بندر دیر باشیم.

رئیس اداره بندر و دریانوردی دیّر ادامه داد: با نگاه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به بندر دیر و چشم انداز روشن افزایش صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و بویژه قطر، بندر دیر می تواند نقش آفرینی فعالی در این حوزه داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  انسداد هراز و چالوس/ جاده امامزاده داوود همچنانمسدود

پورمحمد اظهار کرد: پروژه احداث چهار پست اسکله رمپ از آبان سال گذشته عملیاتی شده و اکنون با سرعت بسیار خوبی در حال انجام است.

وی ادامه داد: از مجموع این چهار پست اسکله رمپ ۲ پست آن در هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

رئیس اداره بندر و دریانوردی دیّر یادآور شد: اجرا پروژه محوطه سازی به مساحت سه هکتار از پروژه های ارزشمند بندر دیر است که در تسهیل فعالیت های تخلیه و بارگیری نقش قابل توجهی ایفا کرده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

قیمت حامل‌های انرژی سال آینده تغییر نمی‌کند

قیمت حامل‌های انرژی سال آینده تغییر نمی‌کند

هوشنگ فلاحتیان معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت با اشاره به اینکه بودجه سال ۱۴۰۳ از سوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *