آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

تسلا شتاب گرفت

کارخانه آلمانی تسلا زودتر از موعد مقرر به تولید ۴۰۰۰ خودرو در هفته می‌رسد.

به گزارش ایسنا، این شرکت اعلام کرد که کارخانه تسلا در براندنبورگ در نزدیکی برلین در حال تولید ۴۰۰۰ خودرو در هفته است که سه هفته زودتر به برنامه اخیر  اعلام شده رویترز دست یافت.

بر اساس گزارش‌ها، خروجی کارخانه اکنون یک سوم تولید مدل Y در شانگهای است که تسلا قصد داشت میانگین کل تولید را طبق برنامه تولید، ۱۳ هزار مدل Y در هفته  و حدود ۱۰۰۰ دستگاه کمتر از حداکثر ظرفیت  و ۷۰۰۰ مدل سه دیگر را در ماه‌های فوریه و مارس حفظ کند.

تسلا قصد داشت تولید خود را از براندنبورگ به ۴۰۰۰ در هفته ۱۳ مارس و به بیش از ۵۰۰۰ تا پایان ژوئن افزایش دهد. تولید آن در اکتبر سال گذشته به ۲۰۰۰ دستگاه در هفته و در دسامبر به ۳۰۰۰ دستگاه در هفته رسید. حداکثر ظرفیت برنامه‌ریزی شده برای کارخانه براندنبورگ ۵۰۰ هزار خودرو در سال است که نزدیک به ۱۰ هزار خودرو در هفته است. تسلا همچنین مونتاژ باتری‌هایی را در آلمان آغاز کرده است که به زودی در خودروهای تولید شده در این کارخانه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۲۰۲۳ برای بازار رمزارزهای دیجیتال چگونه خواهد بود؟

بر اساس گزارش رویترز، تسلا اعلام کرد که سازنده خودروهای الکتریکی ایالات‌متحده همچنین در حال آماده‌شدن برای تولید اجزای سلولی مانند الکترود است که برخی از آنها از سایت خود در گرونهاید در ایالت براندنبورگ به ایالات متحده ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

پیشنهادهای دولت در خصوص بندهای حقوق و دستمزد از برنامه هفتم حذف شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: پیشنهادهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد