فیلترهای سرامیکی ریخته گری

تشدید نظارت پلیس بر اماکن اقامتی در نوروز/ برخورد با مراکز اقامتی غیرمجاز

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ضمن اعلام برخورد با مراکز غیرمجاز اقامت و پذیرش مسافران نوروزی از مسافران نیز خواست که حتما به مراکز دارای مجوز مراجعه و استفاده کنند.

سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نظارت پلیس اماکن بر اقامتگاه‌ها و اماکن پذیرش مسافر در ایام نوروز گفت: شهر تهران گرچه در ایام تعطیلات نوروزی جزو شهرهای مسافرفرست محسوب می‌شود، اما در سال‌های اخیر شاهد حضور مسافران در شهرهای دیگر نیز به شهر تهران بوده‌ایم که برخی از این افراد در امکان اقامتی از جمله هتل‌ها، مهمانپذیرها و …استقرار پیدا می‌کنند. 

وی ادامه داد: در همین راستا نیز ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در ایام تعطیلات نوروزی نیز اقدام به بازدید، کنترل و نظارت بر اقامتگاه‌ها، پانسیون‌ها، مسافرخانه و … می‌کنند و ما بر این فضاها نظارت و کنترل ویژه داریم.

مرادی با بیان اینکه لازم است مسافران حتما به اقامتگاه‌ها و مسافرخانه‌های مجاز بروند، گفت:  اقامتگاه‌های مجاز دارای پروانه و مجوز فعالیت هستند که در معرض دید قراردارد، اطلاعات این اماکن در سامانه پلیس نیز وجود داشته و ما مرتب بر آنها نظارت داریم و با هرگونه تخلفی از سوی اماکن برخورد خواهد شد. البته خوشبختانه اکثریت این اماکن همکاری خوبی با پلیس دارند و قوانین و مقررات را رعایت می‌کنند. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۶ فوتی و ۶۷ مورد آسیب به چشم بر اثر حوادث چهارشنبه سوری امسال

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه نظارت و بازرسی از این فضاها در ایام نوروز به صورت شبانه روزی خواهد بود، گفت: اگر شهروندان و مسافران نیز گزارشی از تخلفات داشته باشند، حتما به آن رسیدگی خواهد شد.

وی درباره پذیرش احتمالی مسافر در برخی از اماکن غیرمجاز نیز گفـت: قطعا اگر پلیس از چنین موضوعی با خبر شود، حتما به آن رسیدگی کرده و با آن برخورد خواهد کرد. پذیرایی از مسافران حتما باید در امکان دارای مجوز رسمی اعم از هتل، پانسیون، مسافرخانه و … انجام شود.

مرادی همچنین با هشدار به مسافران نوروزی گفت: ممکن است در ایام نوروز، برخی از افراد سودجو و منفعت طلب بخواهند اقدام به پذیرش مسافر در اماکن غیرمجاز و فاقد مجوز فعالیت کنند که پلیس با این‌ها برخورد خواهد کرد. اما لازم است مسافران نیز از حضور در چنین اماکنی به خصوص فضاهایی که هیچ شناختی از مالکان آن ندارند، خودداری کرده و طول سفر خود را در اماکن مجاز سپری کنند، تا خدای نکرده مورد استفاده افراد سودجو قرار نگیرند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بازداشت فردی که قصد آتش‌زدن واگن مترو را داشت

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سوالاتی درباره حمله به اسرائیل

دیدارنیوز _ کوروش احمدی*: حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه و پاسخ ایران دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *