فیلترهای سرامیکی ریخته گری

تشریح آخرین وضعیت مصدومان تراکتور/ دوری ۴ هفته‌ای ایمانی از میادین

به گزارش خبرگزاری فارس، مسعود عباس‌زاده در خصوص وضعیت مصدومیت اکبر ایمانی، اظهار داشت: این بازیکن در جریان بازی با پدیده، دچار ضربه از ناحیه ساق پا شده بود و در تمرین ریکاوری پس از این بازی، احساس درد داشت که من بلافاصله سونوگرافی و «ام آر آی» انجام دادم.

وی افزود: بر اساس گزارش متخصص رادیولوژی در خصوص نتیجه ام آر آی، متاسفانه ایمانی دچار خونریزی در ناحیه ساق پای راست شده بود که همین موضوع باعث دوری این بازیکن از میادین در بازی مقابل فولاد و آلومینیوم شد. ایمانی تمرینات انفرادی را از همان روز مصدومیت، زیر نظر فیزیوتراپیست و بدنساز تیم انجام می‌دهد و باتوجه به حجم خونریزی در عضله پا، او حداقل چهار هفته پس از مصدومیت، در خدمت تیم قرار خواهد گرفت و کادر پزشکی تراکتور در این راستا تلاش مضاعفی انجام می‌دهد.

پزشک تیم تراکتور در رابطه با وضعیت مصدومیت عبدالله حسینی، گفت: این بازیکن علی‌رغم درد شدید از ناحیه کمر برای تیم بازی می‌کرد، اما چند ماه قبل وضعیتش تشدید یافت و درخواست ام آر آی برای او کردم. بر اساس نتایج حاصل، حسینی در ناحیه مهره‌های L4 و L5 کمری و تا حدودی در S1 دچار دیسکوپاتی بود. روند درمان این بازیکن را ادامه دادیم؛ اما باتوجه به تمرینات نامناسب بدنسازی در دوره اخیر، حسینی پس از بهبود نسبی، بار دیگر دچار عود دیسکوپاتی شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - اخبار پرسپولیس/ پورعلی‌گنجی در کنار ستاره السد+عکس

وی  درخصوص آخرین وضعیت عبدالله حسینی، اظهار داشت: با چندین پزشک مجرب مغز و اعصاب و پزشکان شاغل در رشته پزشکی ورزشی در داخل و خارج از کشور مشاوره کردم و تصمیم گرفتیم بر اساس پروتکل‌های درمانی، فیزیوتراپی و کارهای درمانی خاص در حیطه کمر انجام دهیم که خوشبختانه وضعیت حسینی بعد از فیزیوتراپی و روند درمانی خیلی خوب شده و او از دیروز به تمرینات تیم اضافه شده است.

پزشک تیم فوتبال تراکتور در خصوص مصدومیت رضا دهقانی، اظهار داشت: این بازیکن در جریان بازی با سپاهان از ناحیه مچ پا دچار آسیب شده بود که همین موضوع باعث تعویضش هم شد. پس از انجام ام آر آی مشخص شد که دو رباط مهم موجود در مچ پای دهقانی دچار پارگی شده است.

وی ادامه داد: بر اساس نظر پزشکان ارتوپد، مچ‌ پای دهقانی نیاز به گچ‌ گیری داشت، اما بر اساس مشاوره من با پزشکان شاغل در رشته پزشکی ورزشی، مشخص شد که طول مدت درمان و بازگشت بازیکن به میادین در صورت گچ‌گیری، طولانی خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - بمب نقل‌وانتقالات استقلال رسماً در تیم سرخ ها منفجرشد

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: در همین راستا از آتل و تیپ مخصوص برای دهقانی استفاده کردیم که در مدت زمان استفاده از این آتل، بازیکن توانایی تحرک را نداشت. به همین دلیل با نظر مساعد سرمربی تیم، دهقانی در مدت زمان استفاده از آتل در کنار خانواده‌اش قرار گرفت. کارهای درمانی این بازیکن به طور کامل زیر نظر من انجام شده و او از روز ۲۷ اسفند سال ۱۴۰۰، به تبریز بازگشته و آتل پایش باز شده است. دهقانی هر روز فیزیوتراپی و جلسات ورزشی را انجام می‌دهد و در اسرع وقت در اختیار تیم قرار خواهد گرفت.

عباس زاده با تاکید بر اینکه ریز موارد و گزارشات کامل مصدومیت بازیکنان آسیب دیده پس از هر بازی در اختیار مدیرعامل باشگاه، مدیر تیم و سرمربی تیم قرار می‌گیرد، توضیح داد: تمامی مربیان زمانی بازیکن بوده‌اند و از همه چیز اطلاع دارند. اگر اقدامات درمانی برای بازیکنان در شهرهای دیگر انجام می‌شود، با اجازه مسئولان ذی صلاح و با هماهنگی‌های لازم توسط مسئولان و مدیرعامل باشگاه صورت می‌گیرد که جا دارد از آنان بابت اینکه تمامی امکانات و شرایط را در اختیار کادر پزشکی تیم قرار داده‌اند، تشکر کنم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - مشکل پنهانِ جواد نکونام در کمین مرد محبوب پرسپولیسیها/ وقتی یحیی گل محمدی هم با کریم باقری تماس نگرفت!

وی ادامه داد: از بهترین امکانات موجود در ایران برای ریکاوری و درمان بازیکنان استفاده می‌کنیم. دستگاه‌های موجود به ما کمک می‌کند تا بازیکن را سریع‌تر درمان کرده و او را زودتر به شرایط مسابقه بازگردانیم که نشانگر حسن نیت و کار مدیریتی خوب باشگاه و تلاش من و فیزیوتراپیست تیم برای رساندن بازیکن به شرایط بازی در سریع‌ترین زمان ممکن است که جا دارد از تلاش نصرتی، فیزیوتراپیست تیم که به خاطر بهبود شرایط بازیکنان مصدوم، حتی به تعطیلات عید هم نرفته است، تشکر کنم.

پزشک تیم فوتبال تراکتور گفت: وضعیت مصدومیت بازیکنان در زمان لازم، توسط من و از طریق رسانه رسمی باشگاه اعلام خواهد شد و به اظهار نظر اشخاص دیگر در خصوص مسائل پزشکی تیم نیازی نیست.

انتهای پیام /این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

حذف نام ایران از پسوند رسمی باشگاه استقلال-تایمز

اطلاعیه واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در حالی منتشر شده که قرار است مالکیت دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *