تمام نیازهای نیروی هوایی ارتش در داخل تأمین می‌شود

فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از دانشگاه هوایی شهید ستاری اظهار کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وجود دانشمندان و متخصصان، تمام نیازهای نیروی هوایی ارتش در داخل تأمین می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور سرزده در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، ضمن دیدار با جمعی از اساتید و دانشجویان از بخش های مختلف این دانشگاه بازدید کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این بازدید با بیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وجود دانشمندان و متخصصان داخلی، تمام نیازهای نیروی هوایی ارتش در داخل کشور تأمین می‌شود، اظهار کرد: امروز نیروی هوایی افتخار می‌کند که ادامه دهنده راه شهیدان بزرگی چون ستاری، بابایی و دیگر شهدای گرانقدر این نیرو است.

امیر سرتیپ واحدی در ادامه خطاب به دانشجویان، گفت: با تلاش شبانه روزی بکوشید تا پا جای پای شهیدان پر افتخار و پیشکسوتان سرافراز نیروی الهی هوایی بگذارید که در هشت سال دفاع مقدس و دوران بعد از آن با تمام وجود کوشیدند و از جان مایه گذاشتند تا این نظام مقدس اسلامی در جهان سربلند باشد و این نیروی خوشنام الهی جزو اولین ها به همگان معرفی شود.

وی تصریح کرد: امروز شما عزیزان وام‌دار بزرگ مردانی هستید که از خود گذشتند تا این نیروی پر افتخار بدست شما جوانان باغیرت برسد.

انتهای پیام

حتما ببینید

سرلشکر سلامی: دشمنان ملت ایران را کاملا ‌می‌شناسیم

فرمانده کل سپاه گفت: در همه نبردها استخوان‌های‌ دشمن را خرد کرده‌ایم و ‌همانطور که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *