آخرین خبرها

توسعه شبکه تلفن ثابت در کوی زردشت اهواز

ایسنا/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه تلفن ثابت در یکی از مناطق کلانشهر اهواز خبر داد.

رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با نصب و راه‌اندازی تجهیزات و منصوبات مخابراتی پیشرفته، شبکه تلفن ثابت در منطقه زردشت اهواز توسعه و ارتقا یافت.

وی افزود: با توسعه شبکه فیبر نوری، به منظور ارائه خدمات نوین ارتباطی به شهروندان و فراهم شدن زیرساخت‌های ارتباطی، تجهیزات نسل ۴ کافوهای نوری gpon در کوی زردشت اهواز نصب و راه‌اندازی شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با نصب و راه اندازی این تجهیزات، کیفیت ارتباط تلفنی و دیتای adsl خانگی مشترکین تلفن ثابت تا سرعت ۲۴ مگابیت بر ثانیه افزایش یافت.

فلاح زاده ادامه داد: با نصب این کافوی نوری جدید، امکان افزایش سرعت دیتای adsl خانگی با نصب تجهیزات vdsl تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه فراهم است.

وی افزود: متقاضیان و مشترکین می‌توانند جهت بهره‌مندی از خدمات نوین ارتباطی و دیتای  تلفن ثابت با شماره تلفن ۲۰۲۰ تماس و نسبت به ثبت نام اینترنت خانگی با سرعت‌های متنوع و بسته‌های مقرون به صرفه اقدام کنند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان خاطرنشان کرد: با نصب کافوی نوری جدید پیش شماره‌های مشترکین تلفن ثابت در کوی زردشت اهواز از ۳۳۹۲۶ به ۳۳۹۳۱ تغییر یافت.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *