فیلترهای سرامیکی ریخته گری

توضیحات شهرداری منطقه ۱۹ درباره چرایی زباله‌سوزی در این منطقه

علی نایبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز در واکنش به انتشار تصاویری از رها شدن زباله‌ها توسط شهرداری ناحیه ۳ منطقه ۱۹ اظهار کرد: این تصاویر مربوط به بخش جنوبی خیابان سهیل در ناحیه ۳ منطقه ۱۹ است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا زباله‌سوزی غیراصولی و نامناسب در محدوده اشاره شده انجام می‌پذیرد، گفت: برخی از گاراژداران در ساعتی از شبانه‌روز زباله‌ها و ضایعات خود را در محدوده اشاره شده رها می‌کنند و برخی از معتادان متجاهر کتفی‌ها نیز اقدام به تفکیک غیرمجاز زباله‌ها و ضایعات در این محدوده می‌کنند که باید به این نکته اشاره کرد که تنها زباله نیست و همانطور که گفته شد در این محدوده ضایعات نیز ریخته می‌شود.

نایبی افزود: در همین ارتباط افراد اشاره شده اقدام به تفکیک زباله‌ها به صورت غیرمجوز می‌کنند و در نهایت نیز اقدام به آتش‌زدن مابقی زباله‌ها می‌کنند که در همین ارتباط همکاران بنده در بخش آتش‌نشانی به محض اطلاع از این موضوع در محدوده حاضر و نسبت به خاموش کردن این آتش و اطفای حریق اقدام می‌کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سایه ترس بر استانبول پس از زلزله مرگبار«قهرمان‌ماراش»

سرپرست معاونت خدمات شهری منطقه ۱۹ در پاسخ به این سؤال که چرا شهرداری اقدام اصولی برای ممانعت از این اتفاقات ناگوار در این زمینه نمی‌کند، گفت: البته ما در این زمینه پیگیری‌های حقوقی و قضایی و درخواست برخورد با گاراژداران و جابجایی آنها را در این محدوده داشته‌ایم و این موضوع در دستور کار ما قرار دارد.

نایبی ادامه داد: موضوع دیگری که در دستور کار معاونت فنی عمرانی منطقه قرار دارد این است که قرار است میدان‌گاهی در این محدوده احداث شود و ان‌شاءالله با احداث این میدان‌گاه مشکلات در این منطقه کاهش پیدا می‌کند.

وی اضافه کرد: نکته دیگر اینکه از مناطق مختلف تهران نیز زباله‌های خود را در محدوده اشاره شده می‌ریزند و همانطور که گفته شد متأسفانه برخی گاراژداران، معتادان و … اقدام به آتش زدن زباله و جداسازی آنها می‌کنند.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

دیدارنیوز ـ عوام‌الملک:   جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ حرف‌های دکتر ابراهیم در قم را خواندم. بزرگواران شهر‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *