فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ثبت بیش از ۶۰۰ هزار تماس با ۱۱۰ در سال جاری

رئیس پلیس پیشگیری فراجا از ثبت بیش از ۶۰۰ هزار تماس با ۱۱۰ از ابتدای سال جاری خبر داد .

به گزارش ایسنا، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: پلیس برای تأمین امنیت مطلوب شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و آسیب ها و تهدیدها را بموقع شناسایی و دفع خواهد کرد.

وی با بیان اینکه پیشگیری، کنترل و کاهش جرائم، از وظایف مهم پلیس است، گفت: تمام تلاش خود را برای حفظ و ارتقاء امنیت مردم به کار خواهیم بست.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا پیچیدگی جرایم و تغییر شگرد مجرمان، مقابله هدفمند با جرایم را مستلزم مشارکت مردم عنوان کرد و افزود: بزرگترین سرمایه پلیس اعتماد مردم است و ما با حفظ این اعتماد به نتیجه خوب و مثبتی دست پیدا خواهیم کرد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ۱۳ یگان حفاظت از دستگاه اجرایی و رده های تابعه آنها در سراسر کشور فعالیت چشمگیری در انتظام بخشی و امنیت آفرینی بر عهده دارند گفت: بحمدالله با تلاش و ایثار این بخش از همکارانم از ابتدای سال جدید شاهد کشف ۲۱۲ قبضه انواع سلاح غیر مجاز، رفع تعرض و خلع ید از ۷۹۸ فقره اراضی ملی به مساحت ۴۷ هزار و ۲۸۷ هکتار و دستگیری ۶۳۷ نفر از افراد سودجو در تعرض به منابع ملی بودیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اعلام ۴ مخاطره اصلی پایتخت

فرمانده قرارگاه ابوذر پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به اینکه بازدید از اماکن تحت مدیریت وزارت میراث فرهنگی با افزایش ۱۰۸ درصدی روبرو شده است، خاطرنشان کرد: در راستای تأمین امنیت بازدید کنندگان از موزه‌ها، اماکن تاریخی و مقابله با هنجارشکنان، یگان حفاظت وزارت میراث فرهنگی امنیت بیش از ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر گردشگر داخلی و بیش از ۴۶۰۰ گردشگر خارجی در بازدید از میراث ماندگار و جهانی ایران عزیز را بر عهده داشته است.

سردار بنی اسدی فر، مدیریت انتظامی مطلوب و بدون حادثه ۱۴ هزار از خطوط ریلی، اماکن و ایستگاه‌های راه آهن علیرغم افزایش ۸ درصدی آمار مسافران صنعت ریلی از ابتدای سال تا کنون را از توفیقات پلیس راه آهن پلیس پیشگیری فراجا برشمرد و افزود: در این بازه زمانی بیش از ۴ هزار و ۱۴ رام قطار و نزدیک به دو میلیون مسافر در امنیت کامل تردد و جابه جا شده اند که این مهم حاصل افزایش توان تحرک و پوشش انتظامی و امنیتی پلیس راه آهن از طریق تقویت ۱۸۲ گشت خودرویی و ۲۳۰ گشت موتورسوار، مدیریت مطلوب انتظامی در ایستگاه های ریلی مهم علیرغم تراکم شد آمدی در مسیرهای تهران – مشهد، تهران – هرمزگان، تهران – آذربایجان، تهران – خوزستان به سمت مشهد و بالعکس بدون بروز هرگونه واقعه امنیتی می‌باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سیل فیروزکوه سنگین‌تر از سیل امام‌زاده داوود است

رئیس پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به افزایش یک درصدی مسافران پروازهای داخلی گفت: پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور در ابتدای سال ۱۴۰۲ موفق شد با تلاش شبانه روزی امنیت بیش از دو میلیون و ۳۰ هزار مسافر را در قالب بیش از ۱۷ هزار پرواز داخلی و بیش از ۳۰۰۰ پرواز خارجی تأمین و رضایت مراجعه کنندگان را به خوبی جلب کند. همچنین با اقدامات موثر پیشگیرانه وقوع سرقت در حوزه صنعت هوایی را مدیریت، که میزان کشف به وقوع این جرم در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته از افزایش ۱۰۰ درصدی برخوردار بوده است.

وی افزایش ۲۹ درصدی کشف مواد مخدر و دستگیری ۵۵۴ نفر از مجرمان مرتبط با مواد مخدر را از دیگر دستاوردهای پلیس فرودگاه در این بازه زمانی دانست.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در ابتدای شروع سال جدید تعداد تماس‌های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی، ۱۱۰ قریب به بیش از ۶۰۰ هزار تماس می باشد، گفت: از مجموع تماس‌های برقرار شده با این مرکز، بیش از ۵۵۶ هزار تماس منجر به عملیات پلیسی، حضور مأموران پلیس در صحنه‌های امدادجویی و ارائه خدمات انتظامی به شهروندان شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  خط 10 متروی تهران به طول 43 کیلومتر چه ویژگی‌هاییدارد؟

وی هدف آرمانی فرماندهی انتظامی کشور را آسایش و آرامش مردم و امنیت پایدار در جامعه دانست و تصریح کرد: در مسیر خدمتگذاری به مردم از همه ظرفیت و توانایی ها استفاده می کنیم.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار بنی اسدی فر در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و فرهنگ سازی از عوامل موثر در اصلاح رفتارهای نابهنجار در جامعه است که در تحقق آن تعامل با سایر نهادهای مؤثر در این امر، نقشی اساسی دارد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

شروین حاجی پور به ۳ سال و ۸ ماه حبس محکوم شد

شروین حاجی پور به ۳ سال و ۸ ماه حبس محکوم شد!

تایمز به نقل از فرارو:شروین حاجی پور خواننده آهنگ « برای…» با انتشار پستی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *