فیلترهای سرامیکی ریخته گری

"جاروی دستی پاکبان" رنگ خون گرفت/ ۳ مرد جنایتکار بازداشت شدند

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، اواسط مرداد ماه امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان لقمان حکیم مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوانی اهل کشور افغانستان مواجه شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مقتول در جریان یک نزاع دسته‌جمعی زخمی و به این مرکز درمانی منتقل شده اما اقدامات اورژانسی فایده‌ای نداشته و نهایتاً به کام مرگ فرو رفته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت مقتول و دوستانش به دلیل مالکیت یک “جاروی دستی پاکبانی” با افراد دیگری در مرکز تهران درگیر شده و مرد جوان در جریان این نزاع با ضربات هولناک چاقو به قتل رسیده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پلیس:‌ سلاح‌هایتان را تحویل دهید

تیم تحقیق در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی گسترده پی بردند، ۳ نفر از عاملان اصلی جنایت به صورت مخفیانه به سمت یکی از شهرهای شرق کشور رفته و قصد دارند تا به صورت غیرقانونی کشور را به مقصد افغانستان ترک کنند که همین سرنخ کافی بود تا متهمان در یک قدمی بازداشت قرار بگیرند.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم بی‌درنگ راهی شهر مورد نظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای متهمان را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند که این ۳ مرد جوان در همان بازجویی‌های اولیه به شرکت در نزاع مرگبار جنوب تهران اعتراف کردند.

به گزارش تایمز، با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

اعتراض به حداقل حقوق ۱۴۰۳ معلمان و کارکنان دولت

  دیدارنیوز: در راستای اعتراض به حداقل حقوق معلمان و کارکنان دولت کارزاری تشکیل شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *