فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جبهه مقاومت اجازه نداد "روایت" به دست دشمن بیفتد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، همایش “منادیان الاقصی” یادواره شهدای خبرنگار غزه، پیش از ظهر امروز با حضور محمدمهدی اسماعیلی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در  خبرگزاری قدس برگزار شد.

در ابتدای این نشست، سید مجتبی ابطحی؛ دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار کرد: این عملیات ویژگی‌های متعددی داشت که مهم‌ترین آن اصل غافلگیری بود.

وی ادامه داد: دشمن مدت‌هاست در محافل جهانی تأکید و تمرکزش را بر ایران گذاشت و سپس تمرکزش را در کرانه باختری منعطف کرد تا با کمک برخی کشورهای منطقه روابطش را عادی‌سازی کند.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: در ماه‌های اخیر ۴۰ هفته تظاهرات شنبه‌ها در تل‌آویو ۴۰۰ هزار نفری را دیدیم  که ۳۰۰ هزار نفر در آن شرکت کردند و این درحالی بود که نتانیاهو در سازمان ملل عکس مکه را بالا برد و گفت با عربستان هم روابط را عادی سازی می‌کنیم اما دیدیم که این طرح‌ها شکست خورد.

ابطحی افزود: در همین حین، حماس ۲ سال برای این عملیات آماده شده بود و طوفان الاقصی عملیاتی بود که حتی بسیاری از رهبران برجسته حماس نیز از آن مطلع نشده بددند. تمام تجربیات قبلی عملیات‌ها در خدمت این عملیات بود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تشریح ناکارآمدی قانون جدید چک در کاهش پرونده‌های ورودی بهدستگاه قضا/ یک دعوا کم شد و 7 دعوای دیگر اضافه!

وی تصریح کرد: آنچه که اتفاق افتاد یک توفیق الهی بود چرا در این جنگ هیچکس کار سایبری نکرد اما با این وجود در ساعت ۶٫۳۰ بامداد، رزمندگان ظرف ۱۴ دقیقه ۲۲ پایگاه غلاف غزه که با ۲ میلیارد دلار بودجه تأسیس شده بود را گرفتند.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: این دیوار(غلاف غزه) شامل ۳ حسگر حرارتی، لرزه‌ای و لمسی بود‌ و بالای این دیوار هم مجموعه فنس‌ها و دوربین‌ها بود اما همه اینها در دقایق نخستین عملیات فروریخت و مرحله اول عملیات با پیروزی همراه شد. در مرحله دوم رزمندگان به داخل مناطق اشغالی رفتند و لباس ارتش اسرائیل را پوشیدند تا شناسایی نشوند.

ابطحی افزود: برای نخستین بار، عملیات ترکیبی در دریا، هوا، زمین و زیرزمین انجام شد و ۲۰۰۰ موشک بر روی پایگاه‌های دشمن ریخته شد‌‌. اسارت‌گیری در این حجم برای نخستین بار اتفاق افتاد و برای نخستین بار تغییر رویکرد از دفاعی به هجومی و همچنین مهندسی رسانه به طوری که در بالای کلاه هر رزمنده دوربینی بود که وقایع را ثبت کرد، برای نخستین بار اتفاق افتاد و مقاومت اجازه نداد روایت به دست دشمن بیفتد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جابه‌جایی جانوران وحشی در باغ وحش‌ها منوط به اجازه کتبی سازمان محیط زیست است-تایمز

وی بیان کرد: از همه مهم‌تر برای نخستین بار همه مردم فلسطین این حرکت را تأکید کردند.

ابطحی با بیان اینکه میلیون‌ها زن و کودک فلسطینی در این سال‌ها کشته شدند‌، گفت: این جنگ جبهه دشمن و دوست را در دنیا مشخص کرد. آنچه اتفاق افتاد، مکر یهود را خنثی کرد و نقشه‌های سلطه‌گران امروز در معرض نابودی کامل است.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار کرد: سقوط ۶ دولت در عرض ۳ سال و ۴۰ هفته تظاهرات در تل‌آویو نشان از افول این رژیم منحوس دارد.

ابطحی تأکید کرد: هرکس به فکر عادی‌سازی روابط با صهیونیست است بداند مسیر را اشتباه رفته و سرنوشت تلخی در انتظارش خواهد بود.

انتهایی پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

تبهکاران تلگرام با نقاب پشتیبان سایت از مردم کلاهبرداری می‌کردند-تایمز

سرهنگ داوود معظمی گودرزی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی مراجعه چندین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *