فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جدایی دیبالا از یوونتوس در تابستان

مهاجم آرژانتینی یوونتوس در تابستان به صورت آزاد این تیم را ترک خواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتادلواسپورت، قرارداد پائولو دیبالا دبا تیم یوونتوس در تابستان یعنی در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید. این بازیکن آرژانتینی نتوانسته با “بیانکونری” تمدید کند و هیچ توافقی صورت نگرفته است.

‘اسکای اسپورت’  خبر داد که پاول ندود، نایب رئیس باشگاه روز دوشنبه با مدیربرنامه‌های این فوتبالیست ملاقات کرد اما این گفت‌وگو برای دیبالا نتیجه‌ای نداشت و هیچ توافقی صورت نگرفت تا دیبالا را جدا شده بزرگ یوونتوس در تابستان بدانیم. این مذاکرات دو ساعت طول کشید که طی آن هر دو طرف مذاکره خواسته‌های خود را مطرح کردند. این خواسته‌ها شامل پیشنهاد باشگاه برای کاهش دستمزد دیبالا نسبت به قبل بود که مورد موافقت قرار نگرفت.

یوونتوس به دیبالا ۶ میلیون یورو کمتر از دستمزدی که در حال حاضر دارد، پیشنهاد داده است. البته بندهایی به قرارداد او اضافه کرده است که به ازای زدن هر گل پاداشی به او تعلق گیرد. این پیشنهاد از سوی مدیربرنامه‌های این بازیکن رد شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  استقلال - حاج صفی؛ فعلا در حد شایعه

به دلیل عدم تحقق توافق، دیبالا در پایان فصل از  یوونتوس جدا خواهد شد. در همین راستا تیم های اتلتیکو مادرید، بارسلونا و اینتر همگی به طور جدی به این بازیکن علاقه مند هستند و می‌توانند برای جذب او وارد عمل شوند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

حذف نام ایران از پسوند رسمی باشگاه استقلال-تایمز

اطلاعیه واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در حالی منتشر شده که قرار است مالکیت دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *