فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جذب ۹۰ هزار معلم برای مدارس/ به زودی فراخوان جذب نیرو انجام می‌شود

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تایمز، با اشاره به جلسه اعضای این کمیسیون با مسئولان مربوطه در زمینه کمبود معلم، گفت: در جلسه اخیر کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش موضوع کمبود معلم بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه از سوی مسئولان مربوطه اعلام شد که قرار است تا آموزش و پرورش ۹۰ هزار نیرو جذب کند، گفت: که از این تعداد قرار است ۱۰ هزار نیرو خدمت‌گذار ۲۰ هزار معلم پرورشی و ۶۰ هزار معلم جذب شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: اعضای کمیسیون در این جلسه تاکید داشتند که این جذب نیروها زودتر انجام شود تا در سال تحصیلی آتی با کمبود معلم مانند سال جاری مواجه نشویم.

حجت الاسلام فلاحی ادامه داد: مسئولان آموزش و پرورش باید بهمن و اسفند سال جاری فراخوان جذب نیرو را انجام دهند تا مابقی کارها انجام شود و نیروها برای سال تحصیلی آتی جذب شوند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  موافقت کمیسیون تلفیق با افزایش 100 درصدی حقوق بازنشستگان طی3 سال

نماینده همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه این ۹۰ هزار نیرو بر اساس ماده ۲۸ اساس نامه دانشگاه فرهنگیان جذب خواهند شد، گفت: به دلیل اینکه در دولت قبل جذب نیرو برای آموزش و پرورش از سوی دانشگاه شهید رجایی و فرهنگیان متوقع شده بود در چند سال اخیر با کمبود معلم مواجه شدیم که از طریق ماده ۲۸ و با برگزاری آزمون و جذب اشخاص با رشته تحصیلی مرتبط با معلمی، نیرو برای آموزش و پرورش جذب خواهند شد.

انتهای‌پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ثبت بزرگترین حمله پهپادی در تاریخ به دست قدرتمند سپاه پاسداران/ تنبیه صهیونیست‌ها تکمیل شد-تایمز

چند روزی بود که همه از آن حرف می‌زدیم و منتظر اقدام عملی و منطقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *