فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جزئیات جدید از حمله تروریستی به یک مقر انتظامی در راسک

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تایمز، سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در گفت‌وگویی تلویزیونی در ارتباط با حمله تروریستی شامگاه گذشته به مقر انتظامی شهرستان راسک، گفت: ساعت ۲ بامداد امروز براساس بر آورده‌های اولیه نزدیک به ۱۰ تن از تروریست‌ها به یکی از مقرهای انتظامی در شهرستان راسک حمله و برای جلوگیری از رسیدن نیروهای کمکی، در مسیر نیروهای اعزامی اجرای کمین می‌کنند.

 

وی افزود: نیروهای انتظامی موفق می‌شوند در این کمین با شجاعت، شهامت، شهادت‌طلبی و مقاومت با عبور از کمین و تقدیم ۲ شهید، خود را به مقر برسانند.

میراحمدی خاطرنشان کرد: براساس تبادل آتش سنگین شدید و برتری نیروهای خودی، تروریست‌ها مجبور به فرار می‌شوند؛ در این نبرد تن به تن ۱۱ تن از نیروهای فراجا به شهادت می‌رسند و شش تن نیز مجروح می‌شوند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه تعدادی از تروریست‌ها به هلاکت  رسیدند و تعدادی از آنان هم با خود زخمی و متواری شدند، عنوان کرد: جسد یکی از تروریست‌ها نیز در اختیار نیروهای ما قرار دارد و یک تن از آن‌ها به صورت زنده در اختیار نیروهای اطلاعاتی و انتظامی قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دریادار ایرانی: دوران تحمیل هژمونی و برتری بر منطقه گذشتهاست

وی گفت: تروریست‌ها موفق به فرار از منطقه نشدند و منطقه اکنون در محاصره کامل نیروهای خودی است؛ ضمن اینکه پاسخ دردناکی بر تروریست‌ها وارد خواهد شد، باقی تروریست‌ها نیز دستگیر می‌شوند.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ثبت بزرگترین حمله پهپادی در تاریخ به دست قدرتمند سپاه پاسداران/ تنبیه صهیونیست‌ها تکمیل شد-تایمز

چند روزی بود که همه از آن حرف می‌زدیم و منتظر اقدام عملی و منطقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *