فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جوهری‌خو: انگشتر رهبری در تمام مسابقات همراهم خواهد بود + عکس و فیلم

«امیر جوهری‌خو» ملی‌پوش تیراندازی کشورمان با اشاره به دیدار اخیر جامعه ورزش با مقام معظم رهبری به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز گفت: پس از کسب مدال در بازی‌های آسیایی، قسمت شد و برای دیدار رهبری دعوت شدیم. در کنار من جواد فروغی حضور داشت. قبل از شروع مراسم با هم صحبت می‌کردیم؛ به فروغی گفتم که از رهبری تبرکی بگیریم. فروغی گفت که «من چفیه ایشان را می‌گیرم». در ذهن خودم گفتم او که چفیه را می‌گیرد و من هم که چفیه را قبلاً از رهبری گرفته‌ام. در همان لحظه انگشتری که دست ایشان بود را دیدم و گفتم این همان انگشتری است که در برنامه «هوافضای سپاه» دستشان بود. با خودم گفتم هر وقت مراسم تمام شد، انگشتر را می‌گیرم.

وی عنوان کرد: در پایان مراسم به حالت اشاره به رهبری گفتم که انگشتری که دستشان است را به من بدهند. ایشان اشاره کردند همان که در دستشان است را می‌خواهم و من پاسخ دادم «بله». قسمت شد که انگشتر را به من دادند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - مشخص شدن رقبای ایران در مرحله دوم مسابقات جوانانبانوان آسیا

تیراندازی ,

جوهری‌خو درباره اینکه تماسی با او برای گرفتن انگشتر از سوی دوستان و نزدیکانش برقرار شده، اظهار داشت: بیشتر کسانی بودند که می‌خواستند انگشتر را ببینند و تبرک کنند؛ یا خودشان مریض بودند یا یکی از اقوامشان. یکی از دوستانم گفت که فرزند بیماری دارد و اگر مقدور است، انگشتر را به او بدهم تا به منزل ببرد و برای فرزندش تبرک کند تا ان‌شاءالله خوب شود و من هم قبول کردم.

جوهری‌خو گفت: یک نفر تماس گرفت و گفت حاضر است مبلغ ۲ میلیارد تومان برای خرید انگشتر بدهد، ولی پاسخ من به او منفی بود. ان‌شاءالله این انگشتر تا آخر عمر با من است و این نیت را دارم که در همه مسابقات کنار خودم باشد.

تیرانداز برنزی ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو در پایان به تایمز گفت: نکته کلیدی که رهبری عنوان کردند، درباره ضربه به رژیم صهیونیستی در طوفان‌ الاقصی بود که گفتند اسرائیل در طوفان الاقصی ضربه فنی شد. ایشان این را در دیدار با ورزشکاران گفتند که نکته کلیدی، خوشحال‌کننده و عالی بود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قایقرانی قهرمانی آسیا| 2 طلا و 2 نقره دیگر برای ایران ثبتشد

تیراندازی , تیراندازی , تیراندازی ,

.

انتهای پیام/؛

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

همه تیم‌ها از اشتباهات داوری سود و ضرر کردند/ ما به بیانیه سرخابی‌ها اهمیتی نمی‌دهیم-تایمز

در روزهای اخیر شاهد صدور بیانیه از سوی باشگاه های استقلال و پرسپولیس هستیم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *