فیلترهای سرامیکی ریخته گری

حضور ۱ میلیون گردشگر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد تا ۵ فروردین ۱۴۰۱

بیش از ۱ میلیون گردشگر از اول تا پنجم فروردین ۱۴۰۱ از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کردند و از خدمات رفاهی، تفریحی و گردشگری در نظر گرفته شده برای ایام نوروز بهره‌مند شدند.

به گزارش ایسنا، ارائه خدمات گردشگری همچون برگزاری تورهای گردشگری که بیش از ۸ هزار گردشگر داخلی و خارجی از جمله کشورهای افغانستان، لبنان، عمان، عربستان، ترکیه و… با حضور تورگردان‌های چند زبانه در نظر گرفته شده است و همچنان ایستگاه‌های گردشگری همه روزه در ایام‌ نوروز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ به ارائه خدمات و برگزاری تورهای پیاده گردشگری می‌پردازند.

ضمن اینکه برگزاری تورهای بازدید از امکانات مختلف منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به وسیله خودروهای برقی نیز انجام می‌شود و تاکنون توانسته ۱۷۰ تور با خودروی برقی برگزار کند.

حضور تورگردان‌های چند زبانه به منظور ارائه خدمات گردشگری به گردشگران خارجی همه روزه بوده و به فعالیت خود در کنار تورگردان‌های فارسی زبان تا پایان ایام نوروز ادامه خواهد داد و توزیع نقشه‌های راهنما و بورشورهای معرفی مجموعه به صورت دو زبانه نیز به شکل مستمر انجام می‌گیرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ترافیک پرحجم در جاده چالوس و ۳ محور دیگر

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، نوروز ۱۴۰۱ را با نورافشانی ویژه و خاص «پل طبیعت» هم زمان با لحظه تحویل سال آغاز کرد و از ابتدای نوروز  برنامه‌های متنوع فرهنگی و گردشگری خود را همچون سال‌های گذشته با هدف جذب گردشگران و مسافران نوروزی در این منطقه که به عنوان قطب گردشگری تهران شناخته می‌شود انجام می‌دهد.

تورهای ویژه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور راهنمایان تخصصی چند زبانه همه روزه به صورت پیاده و همچنین با خودروی برقی همراه با بازدید از جاذبه‌هایی گردشگری چون «پل طبیعت»، بوستان «آب و آتش»، «باغ غذا»، «باغ هنر»، دریاچه «هنر» آسمان‌نمای «گنبد مینا»، دریاچه «نوروز»، موزه و کتابخانه «نادر ابراهیمی»، بوستان «طالقانی»، برگزار می‌شود که تاکنون با استقبال بی‌نظیر مسافران و گردشگران نوروزی روبرو شده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

واکنش ضرغامی به خبر خروج ایران از «ایکوم» و «ایکوموس»

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری خبرهای اخیر درباره خروج ایران از شورای بین‌المللی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *