فیلترهای سرامیکی ریخته گری

حضور ۱۲ کشور در کنفرانس بین‌المللی تغییر اقلیم تهران

به گزارش خبرگزاری تایمز، سحر تاجبخش مسلمان اظهار کرد: در این کنفرانس نمایندگانی از سازمان جهانی هواشناسی، هیئت بین دولتی تغییر اقلیم، سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد و مرکز آسیا، سازمان همکاری اکو و اقیانوسیه برای توسعه مدیریت اطلاعات بلایا سازمان ملل متحد مشارکت دارند.

وی افزود: همچنین سفرا، کارداران یا نمایندگان کشورهای آلمان، ایتالیا، سوئیس، نیجریه، نیکاراگوئه، مالی، بولیوی، عربستان، امارات، پاکستان، ونزوئلا و اوگاندا در این کنفرانس حضور خواهند داشت.

وی اضافه کرد: تغییر اقلیم عوامل محدود کننده و تهدید های مهم در دنیا به‌ویژه در کشورهای در حال توسعه است، این کنفرانس تلاش می کند ابعاد تغییر اقلیم و پیامدهای آن و همچنین موضوعات مرتبط با توسعه پایدار، سازگاری، تاب¬آوری و کاهش آثار زیانبارآن را بررسی کند.

رئیس سازمان هواشناسی با بیان “کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم فرصت مناسبی برای کشور است تا جدیدترین چالش های این حوزه از دریچه نگاه محققان و پژوهشگران کشور بررسی شود” گفت: این کنفرانس جدیدترین راهکارها برای توسعه پایدار و چالش های پیش رو را مطرح و بررسی کرده و با ارئه راهکارهای مناسب، پشتیبان بخش اجرایی کشور در برنامه ریزی و تصمیم گیری نهایی است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کدام شرکت‌ها در صف عرضه اولیه هستند؟

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

درآمد ۸۰ میلیارد دلاری با توسعه سواحل مکران/ نیازی به منابع صندوق توسعه ملی برای مکران نیست

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، ملک‌رضا ملک‌پور اظهار کرد:‌ سال ۹۶ طرح توسعه سواحل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد