فیلترهای سرامیکی ریخته گری

حفظ امنیت مرزهای کشور، در اولویت مرزبانی است

فرمانده مرزبانی انتظامی گفت: حفظ امنیت مرزهای کشور و تلاش در جهت تحقق اهداف شعار سال در اولویت مأموریت‌های فرماندهی مرزبانی است.

به گزارش  ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی” در جلسه قرار گاه نوروزی مقداد مرزبانی استان اردبیل، با تبریک سال نو و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عرصه نظم و امنیت کشور، گفت: حفظ امنیت مرزهای کشور و تلاش در جهت تحقق اهداف شعار سال در اولویت ماموریت های فرماندهی مرزبانی است.

وی افزود: تلاش مرزبانان در اقصی نقاط کشور در جهت حفظ اقتدار نظام و حفاظت از حریم ولایت و خاک وطن ستودنی است، لذا برای تمامی همکارانم این عید باستانی را تبریک عرض نموده و سالی پر از خیر و برکت ، سرشار از عشق و ایمان و سلامتی برای هموطنان و همرزمانم و مرزنشینان عزیز آرزو دارم.

این مقام ارشد مرزبانی انتظامی افزود: مرزبانان غیور ادامه دهندگان راه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مرزهای کشور هستند که با تحمل دوری از خانواده هایشان در کنارهمرزمانشان در سراسر مرزهای ایران اسلامی سال جدید را آغاز می کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ویدیو/ تیراندازی مرگبار در «هامبورگ» آلمان

سردار گودرزی ادامه داد: مرزبانان علیرغم ماموریت های ذاتی یعنی حراست از مرزها برنامه های فرهنگی متناسب با عید نوروز در بحث استقبال از مسافران نوروزی و هدایت و راهنمایی آنان و همچنین اجرای طرح های مردم یاری در بحث کمک رسانی به مرزنشینان و مسافران نوروزی که نمونه آن در شهرستان گرمی استان اردبیل که بیش از ۲۵۰ خودرو گرفتار در برف را از سوانح و … نجات دادند اقدامات متناسب این ایام را دارند که در دستور کار قرار دادند.

بنا براعلام سایت پلیس، فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در پایان با اشاره به شعار نوروزی مرزبان هوشمند، قانونمداری و نشاط بهاری و ضرورت تلاش در جهت تحقق اهداف شعار سال ۱۴۰۱ با موضوع تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی و با تبریک فرارسیدن سال ۱۴۰۱ به همرزمانانش و مرزنشینان غیور در سراسر کشور خاطرنشان کرد: مرزبانان انتظامی کشور با تأسی از تجربیات گذشته و با سرعت، دقت و صلابت تمام در اجرای ماموریت های مرزی تلاش می کنند تا هموطنان عزیز در آسایش و امنیت به سر برند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سقوط یک هواپیمای باری در شمال یونان

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

رمز جاودانگى شاهنامه | دیدار نیوز

دیدارنیوز: به مناسبت ۲۵ اردیبهشت روز پاسداشت زبان فارسى و گرامیداشت حکیم ابوالقاسم فردوسى از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *