فیلترهای سرامیکی ریخته گری

خبرهایی از «زیرخاکی» جدید تلویزیون به روایت سه بازیگر

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تایمز، بهراد خرازی که به عنوان بازیگر «تمساخ خونی» جدیدترین اثر جواد عزتی به خانه جشنواره فیلم فجر آمده بود از حضورش در سری جدید «زیرخاکی» خبر داد و همچنین در سریال جدید پرویز شیخ‌طادی که فضایی جنگی دارد و با نام «جان برادر» این روزها در حال ساخت است نیز ایفای نقش می‌کند. 

گیتی قاسمی که با فیلم «شه‌سوار» به برج میلاد آمد در گفت‌وگویی با خبرنگار تایمز از یک «زیرخاکی» ویژه و شاید بهتر از فصل‌های گذشته خبر داد که حال مردم را در ایام نوروز خوب کند. 

اما پژمان جمشیدی که نقش اصلی سریال را بازی می‌کند به صورت تلفنی درباره «زیرخاکی» جدید این نکته را مطرح کرد که در جزیره خارک فیلمبرداری در جریان است. 

این در حالی است که چندی پیش خبرهایی به گوش می‌رسید «زیرخاکی» در شهرک سینمایی دفاع‌مقدس تصویربرداری می‌کند. شاید برای اولین بار باشد بعد از مدت‌ها هم پژمان جمشیدی درباره «زیرخاکی» جدید صحبت کرده و هم دیگر بازیگران؛ چون تاکنون خبر رسمی از حضور بازیگران جدید بیرون نیامده اما در عین حال هم سیاوش چراغی‌پور و هم بهراد خرازی جزو بازیگران جدیدی‌اند که به فصل جدید پیوسته‌اند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - ۲ هزار نفر از ایثارگران آبادان و خرمشهر واجد شرایطدریافت زمین هستند

مجموعه‌ای که سه فصل پرطرفدار را در تلویزیون پشت سرگذاشت و درباره ساخت فصل جدید آن بحث‌های مختلفی شد.

بسیاری از سریال‌های این روزهای سیمافیلم در سکوت کار خودشان را پیش می‌برند؛ در حالی که بازتاب‌ اخبار گسترده ساخت فصل جدید «زیرخاکی» و «نون‌خ» و همچنین بازگشت احتمالی فصل هفتم «پایتخت» نشان می‌دهد مخاطب انتظار ساخت چنین کارهایی را از تلویزیون دارد.

اساساً ساخت طنز که به صورت جدّی در دستور کار تلویزیون قرار گرفته است.

داستان و سرانجام اتفاقات سریال به کجا خواهد رسید؟ باید منتظر ماند و دید.

انتهای پیامک/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

نگاهی به فیلم «پرویزخان»| من پرویز دهداری هستم

خبرگزاری تایمز ـ محمد جلیلوند فوتبال به‌عنوان یک صنعت ـ ورزش جذاب که مخاطبانی میلیونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد