فیلترهای سرامیکی ریخته گری

خط ۶ سامانه ۱۹۰ به قانون جوانی جمعیت اختصاص یافته است-تایمز


مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت از سامانه ۱۹۰ به عنوان راه ارتباطی مردم با این وزارتخانه یاد کرد و از اختصاص خط ۶ این سامانه برای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده خبر داد.

 دکتر علیرضا رحیم نیا با بیان اینکه داخلی‌های سامانه ۱۹۰ از ۶ خط در ابتدای کار دولت به ۹ خط رسیده است، افزود: یکی از خطوط مهم ایجاد شده در این سامانه، خط ۶ برای رسیدگی به مشکلات قانونی جوانی جمعیت بوده است.

وی افزود: بر اساس قانون جوانی جمعیت، مدت دوره طرح تعهد خدمت برخی از همکاران ما در حوزه سلامت باید کاهش می‌یافت و یا باید جابجا می‌شدند. همچنین گزارش‌های مربوط به سقط جنین غیرقانونی در مراکز درمانی و یا عدم رضایت مادران باردار نسبت به سقط، به این خط از سامانه ۱۹۰ مربوط می‌شود.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: گزارش‌های مربوط به مشکلات قانون جوانی جمعیت بلافاصله توسط معاونت‌های مربوطه و همچنین واحد‌های بازرسی دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی و نتایج آن به تماس گیرندگان اطلاع داده می‌شود. خوشبختانه برای بسیاری از موارد سقط جنین غیرقانونی و یا تمام مواردی که مادران باردار، مخالف سقط جنین بوده اند، اقدامات لازم انجام و از سقط جنین، پیشگیری شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - شایع‌ترین علائم سندرم خستگی مزمن را بشناسید

دکتر رحیم نیا ادامه داد: تصاویر تولد نوزادانی که با پیگیری سامانه ۱۹۰ و وزارت بهداشت از سقط نجات یافته اند برای ما ارسال شده که به عنوان آلبوم افتخار وزارت بهداشت در راستای حفظ نفوس و رشد جمعیت، ماندگار شده است.

منبع: وبدا


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

تصویر روز ناسا: مسیه ۶۶ از نزدیک-تایمز

۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ نجوم و فضا کهکشان مارپیچی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *