آخرین خبرها

خودروی خارجی برنده شدند اما تحویل نگرفتند!

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از مراجعه نکردن برخی برندگان مزایده خودروهای خارجی برای تحویل گرفتن خودروها خبر داد.

عبدالمجید اجتهادی در گفت‌وگو با ایسنا، به این سوال که آیا همه خودروهای خارجی که به مزایده گذاشته شده بودند تعیین تکلیف شدند یا خیر، پاسخ داد: همه خودروها تعیین تکلیف نشده‌اند؛ زیرا برخی برندگان مزایده برای بردن خودروها اقدام نکردند و به همین دلیل حدود ۳۸ دستگاه خودرو هنوز در انبارها مانده است.

وی تاکید کرد: درواقع این خودروها در مزایده فروش رفتند اما برنده مزایده به هر دلیلی خرید خود را نهایی نکرده و به همین دلیل ضمانت‌نامه‌اش حذف شده است. بنابراین این خودروها دوباره در دی‌ماه به مزایده گذاشته می‌شود.

بر اساس این گزارش، سرانجام خودروهای خارجی دپو شده در گمرک به مزایده رسید و در این راستا سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تاکنون اقدام به برگزاری سه دوره مزایده خودرو کرده است. در دور نخست  ۱۰۴۰ دستگاه را به مزایده گذاشت که از این تعداد ۷۶ دستگاه به فروش نرفت و باعث شد دور دوم مزایده نیز برگزار شود. در دور سوم نیز ۳۸ دستگاه خودروی سواری به مزایده گذاشته شد.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *