فیلترهای سرامیکی ریخته گری

درخواست از رئیس جمهور جهت تسریع در ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن دولتی

مهدی پیرهادی؛ رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز به حادثه آتش‌سوزی بیمارستان گاندی اشاره کرد و گفت: در شرایطی که حادثه تلخ آتش‌سوزی بیمارستان گاندی، جان ده‌ها شهروند تهرانی را به خطر انداخته بود؛ بار دیگر شیرمردان دلیر آتش‌نشان شهرمان، شجاعت و غیرت را در خطرگاه شعله و آتش معنا کردند.

وی تصریح کرد: امیدوارم اخطارهای چندباره سازمان آتش‌نشانی مبنی بر ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن جدی گرفته شود و دستگاه‌های مسئول در خصوص اخطارهای سازمان آتش‌نشانی، اقدام سریع، قاطع و قانونی خود را صورت دهند؛ تا پس از این شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

پیرهادی گفت: ساختمان این بیمارستان در رسته ساختمان‌های پرخطر بوده و پنج‌بار اخطار دریافت کرده است؛ سه‌بار در کمیته رفع خطر منطقه طرح موضوع ناایمنی بیمارستان در دستور بوده و دستورالعمل ایمنی به مالکین ابلاغ شده است اما متأسفانه موضوع با پیگیری مناسب روبه‌رو ‌نشده است.

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران ادامه داد: وجود حدود ۲۰هزار ساختمان بسیار پرخطر و پرخطر در کلانشهر تهران هیچ توجیهی ندارد. در صدر توجهات باید ساختمان‌های امدادی، خدمت‌رسان و دولتی، ایمن‌سازی شوند و وجود ساختمان ناایمن در این مجموعه‌ها به‌هبچ‌وجه قابل قبول نیست. در این راستا از رئیس جمهور و وزیر محترم کشور می‌خواهم دستور رسیدگی عاجل صادر کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - چگونه از سکته مغزی جلوگیری کنیم؟

وی خاطرنشان کرد: از همه سازمان‌ها و دستگاه‌های که در این حادثه در جهت امدادرسانی تلاش کردند، قدردانی می‌شود.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

برپایی میز خدمت وزارت بهداشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن/ ارائه مشاوره‌های طب سنتی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد