فیلترهای سرامیکی ریخته گری

درخواست پلیس از هموطنان؛ از سفرهای غیرضرور پرهیز کنید

رئیس پلیس راهور فراجا بااشاره به لغزندگی جاده‌ها از هموطنان خواست که حتی المقدور از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

به گزارش ایسنا، سردار سید کمال هادیانفر در این باره اظهار داشت: باتوجه به بارش های اخیری که صورت گرفته و اکنون نیز شاهد استمرار بارش در برخی مناطق هستیم، توصیه می کنیم هموطنان از انجام سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

رئیس پلیس راهور فراجا عنوان کرد: هر موقع احساس کنیم که تردد در مسیری خطرناک و تهدیدی برای جان رانندگان و سرنشینان است، قطعا همکاران ما در پلیس راه برای حفظ جان هموطنان از تردد وسایل نقلیه در مسیرهای مذکور جلوگیری خواهند کرد.

وی بااشاره به آمادگی کامل دستگاه های مسئول در طرح ترافیکی زمستانی پلیس، گفت: خوشبختانه از ۲۳ آذرماه و با انجام رزمایش طرح ترافیکی زمستان ۱۴۰۱ ، پلیس راهور و سایر دستگاه های ذیربط آمادگی کامل برای تسهیل ترددها در شرایط بارندگی را دارند و در مسیرها و گردنه های برف گیر حضور دارند.

رئیس پلیس راهور فراجا در خصوص نحوه رانندگی و لزوم احتیاط در شرایط بارندگی تاکید کرد: آنچه مورد تاکید است، رعایت فاصله طولی حین رانندگی است و یک خودرو حتما باید ۲.۵ برابر طول خودش با خودروی جلویی فاصله داشته باشد تا شاهد تصادفات نباشیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کشف بزرگترین محموله ماری‌جوآنا در اسپانیا

سردار هادیانفر خاطرنشان کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ ، داشتن سوخت کافی، بررسی سالم بودن بخاری خودرو، سالم بودن برف پاک کن و چراغ‌های ماشین در شرایط جوی که مه یا غبار صبحگاهی است یا در مواقعی که نور خورشید به علت مه گرفتگی کافی نیست از اصول اولیه رانندگی در فصل زمستان است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

شرم را دوباره باید معنا کرد!

دیدارنیوز _ فیاض زاهد*: گاهی از خود می‌پرسم نوشتن درباره بدیهیات آیا همچنان ضرورت دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *