فیلترهای سرامیکی ریخته گری

درس بزرگ آنچلوتی به مربیان ایرانی

آنچلوتی بعد از یک باخت بسیار سخت و سنگین مقابل رقیب دیرینه درس بزرگی به تک‌تک مربیان ایرانی داد که دنبال بهانه‌های واهی هستند.

به گزارش ایسنا، روزنامه خبر ورزشی نوشت: «رفتار سرمربی باتجربه رئال را مقایسه کنید با رفتار برخی از مربیان ایرانی که در مواقع شکست همه را مقصر می‌دانند جز خودشان.

بارسلونا در ورزشگاه خانگی رئال مادرید چهار گل به این تیم زد و حداقل چهار گل هم نزد تا انتقام شکست‌های قبلی را از شاگردان آنچلوتی بگیرد. طرفداران متعصب بارسلونا اصلا باور نمی‌کردند تیمشان با این بازی خوب و با نتیجه‌ای خیره‌کننده از سد رئال صدرنشین عبور کند ولی شاگردان ژاوی کاری کردند کارستان و تمام نظرها را به سوی خود جلب کردند. بعد از این بازی آنچلوتی بدون این که هیچ بهانه‌ای بیاورد، فقط گفت: مسئول این شکست من هستم ولی تقاضا می‌کنم از این باخت بحران نسازید؛ چرا که ما به روال طبیعی خود برخواهیم گشت.

این رفتار سرمربی باتجربه رئال را مقایسه کنید با رفتار برخی از مربیان ایرانی که در مواقع شکست همه را مقصر می‌دانند جز خودشان. مربیان ایرانی معمولا داور، فدراسیون، وزارت ورزش و سایر عوامل را مسبب باخت دانسته و هرگز هیچ تقصیری را متوجه خود نمی‌دانند؛ در حالی که آنچلوتی بعد از یک باخت بسیار سخت و سنگین مقابل رقیب دیرینه درس بزرگی به تک‌تک مربیان ایرانی داد که دنبال بهانه‌های واهی هستند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  لژیونر نمی‌شوم، دیگر داوری من تمام شده است-تایمز

مسلماً این مربی با تجربه‌ای که دارد می‌تواند دوباره رئال مادرید را تبدیل به همان تیم خوب و شکست‌ناپذیر کند. گام اول این است که یک مربی اشتباهات خود را بپذیرد که آنچلوتی پذیرفته و به همین دلیل امید زیادی وجود دارد تا دوباره تیمش را درست کند. بر خلاف مربیان ایرانی که همان گام اول را که پذیرش اشتباه و ضعف‌های خودشان باشد، برنمی‌دارند.»

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

حذف نام ایران از پسوند رسمی باشگاه استقلال-تایمز

اطلاعیه واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در حالی منتشر شده که قرار است مالکیت دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *