فیلترهای سرامیکی ریخته گری

درویش: هواداران ناراحت هستند چون دوست داشتند ببریم مثل خود ما/ لوکادیا را هم بدون نظر گل‌محمدی جذب کردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، «رضا درویش» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از شکست ۲ بر یک این تیم مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: ابتدا یک پوزش باید از هواداران بخواهیم. علی‌رغم اینکه خوب شروع کردیم و در ادامه نیز بازی خوب و معقولی انجام دادیم، اما اسیر ضدحملات شدیم. ضمن اینکه وقتی در دقیقه ۸۲ آن پنالتی از دست رفت، باید فکر ضدحملات هم می‌بودیم. متأسفانه نتوانستیم از همه آن لحظات خوبی که داشتیم، بهره ببریم و باختیم.

وی در مورد جذب «نبیل باهویی» یادآور شد: مهاجم را باید بالطبع سرمربی معرفی کند. ضمن اینکه یکی از دلایش این است که می‌خواستیم سقف را رعایت کنیم. می‌گفتند اگر بیشتر هزینه شود، بالطبع شاید مشکلاتی را برای تیم به وجود بیاورد؛ به همین دلیل وقتی سقف را رعایت می‌کنید، این معضلات هم به وجود می‌آید. اگر یک بازیکن درخور می‌گرفتیم که خیلی بهتر از بازیکنان خودمان باشد، یقیناً هزینه‌هایش بسیار زیاد و بالغ بر یک میلیون دلار می‌شد؛ به همین دلیل وقتی نمی‌توانستیم این هزینه‌ها را بدهیم، چاره‌ای جز این نداشتیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  یک فدراسیون و چند رئیس/ میرشاد ماجدی چه کار می‌کند؟

درویش درباره شعارهای هواداران پس از بازی تأکید کرد: این هواداران ناراحت هستند، چون دوست داشتند ببریم، درست مثل ما. مگر ندیدید که بازیکنان چقدر ناراحت هستند؟ مگر ما ناراحت نیستیم؟ به هر حال آنها این‌گونه بروز می‌دهند. یک روز وقتی جام گرفتیم، چند ده برابر اینها در جهت تشویق تیم آمده بودند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تنش‌ها میان او و «یحیی گل‌محمدی» تصریح کرد: اصلاً چنین چیزی نیست و اینها برای فضای مجازی است. ما سعی می‌کنیم دست به دست هم بدهیم و یک فضای خوب ایجاد کنیم.

وی راجع به جذب نبیل باهویی که بدون نظر گل‌محمدی صورت گرفت، خاطر نشان کرد: جذب لوکادیا هم بدون نظر گل‌محمدی بود و ما انتخاب کردیم. همیشه نباید نیمه خالی را ببینیم و باید نیمه پر را هم دید.

درویش در واکنش به شعار روی سکو علیه او و یحیی گل‌محمدی نیز اظهار داشت: خُب ناراحت هستند و هر کسی هم در زمان ناراحتی، چیزی می‌گوید و نباید به اینها توجه داشت. این روزهایی که اینها نشاط داشتند، تشویق می‌کردند. حالا یک روز هم ناراحت هستند و شعار می‌دهند. ما نباید نه به آن تشویق‌ها ببالیم و نه از این شعارها ناراحت شویم. باید دست به دست هم بدهیم و یک تیم خوب و مستحکم داشته باشیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - رسانه ایتالیایی: پیشنهاد الهلال آلگری را وسوسه کردهاست

درویش در پاسخ به این پرسش که «آیا شما و گل‌محمدی می‌توانید کنار هم بمانید و از این مخمصه بیرون بیایید؟» گفت: مخمصه‌ای نشده است! چه مخمصه‌ای؟! گاهی چنین مسائلی به وجود می‌آید. باید دست به دست بدهیم و بسازیم. اگر بنا باشد که رها کنیم، همه چیز بدتر از این می‌شود و باید تلاش کنیم تیم خوب و قابل قبول داشته باشیم.

انتهای پیام/؛

الماس تراشکاری

Check Also

کابوس ادامه‌دار مدافع ایرانی/ دومین جراحی روی پای مجید حسینی-تایمز

۱۱:۲۶ – ۲۲ تير ۱۴۰۳ سیدمجید حسینی مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه کایسری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *