فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دستگیری مأموران قلابی خیابان میرهاشمی تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، سرهنگ رسول بهرامی؛ سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: در پی دریافت اخباری و مراجعه شهروندان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی مبنی بر اخاذی توسط ۲ مرد جوان با عنوان مأمور در خیابان “میرهاشمی” تهران رسیدگی به موضوع و دستگیری متهمان در دستور کار عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی قرار گرفت و آنها تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه مأموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات متهمان و ساعات حضور آن را شناسایی کردند، افزود: تیم مجربی از مأموران به محل موردنظر مراجعه و در حال گشت‌زنی، متهم با همان مشخصات اعلامی را در حال ارتکاب جرم و اخاذی از شهروندی داخل پارک مشاهده کردند و سریعاً وارد عمل شدند و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه مأمور قلابی دستگیر شد و در بررسی اولیه از متهم کارت شناسایی جعلی و تجهیزات پلیسی کشف شد.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با بازجویی از متهم دستگیرشده، مخفیگاه عامل اصلی که خود را سرکلانتر ششم معرفی می‌کرد شناسایی شد و مأموران با اخذ حکم ورود به منزل از مراجع قضائی وارد مخفیگاه شده متهم را دستگیر کردند و از مخفیگاه وی تعدادی گاز اشک‌آور و بیسیم کشف شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دستگیری شرخر ۱۰۰ میلیارد ریالی در تهران

بهرامی با اشاره به تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مال‌باختگان خاطرنشان کرد: متهمان به‌همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

نمازجمعه؛ از دیروز تا امروز

دیدارنیوز _ محمدجواد روح*: آیا ماجرای صدیقی و نمازجمعه امروز (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) یک پدیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *