فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دلیل انصراف حریف امیرحسین زارع از مسابقات جهانی بلگراد چه بود؟

به گزارش خبرگزاری تایمز، شب گذشته فدراسیون کشتی آمریکا رسما از عدم حضور گیبل استیوسون در مسابقات جهانی خبر داد. در حالی که در روزهای گذشته خبری مبنی بر مصدومیت این کشتی‌گیر مطرح نبود و بعید هم به نظر می‌رسد مسئله، مربوط به ناآمادگی و یا آسیب‌دیدگی او باشد.

استیوسون که طلای ارزشمندی را در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در سنگین وزن کشتی آزد برای آمریکایی‌ها گرفت، بلافاصله بعد از طلا، قرارداد با یکی از کمپانی‌های کشتی نمایشی بست. همان وقت هم اعلام شد که قرارداد او چند ساله است و به همین دلیل قادر به شرکت در مسابقات جهانی در فاصله دو المپیک نخواهد بود.

کشتی‌گیر ۲۲ ساله آمریکایی، در مسابقات جهانی اسلو و بلگراد ۲۰۲۲ غایب بود اما از همان ابتدای فرآیند انتخابی کشتی آمریکا که مسابقات اوپن بود، سر و کله‌اش پیدا شد و به عنوان قهرمانی ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد اوپن رسید.

او در ادامه نیز در فاینال ایکس از سد مِیسون پاریس گذشت تا صاحب دوبنده تیم ملی کشورش در مسابقات جهانی بلگراد شود. با این وجود، کمتر از ۱۰ روز مانده به آغاز مسابقات جهانی، نامش از فهرست مسافران آمریکا در صربستان خارج شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - جدایی ناگهانی ستاره پرسپولیس | یک خرید جدید براییحیی گل محمدی قطعی شد!

هر چند فدراسیون کشتی آمریکا دلیل این اتفاق را عنوان نکرده اما این احتمال از سوی محافل کشتی آمریکایی مطرح شده که دلیل این انصراف دیرهنگام، مفاد قرارداد گیبل استیوسون با کمپانی WWE باشد که اجازه فعالیت او در زمان قرارداد را در کشتی سلب می‌کند؛ البته بعید است موضوع به همین سادگی‌ها باشد، چرا که استیوسون قطعا از مفاد قراردادش خبر داشته که در مسابقات اوپن و فاینال ایکس روی تشک رفته است.

قطعا در روزهای پیش رو، استیوسون می‌تواند توضیحات لازم را درباره چرایی این اتفاق ارائه دهد.

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

پرتغال ۲ – ۱ چک/ کونسسائوی کوچک در دقیقه ۹۲ ناجی تیمش شد + فیلم-تایمز

آخرین دیدار دور نخست مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ بین تیم‌های پرتغال و جمهوری چک برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *