آخرین خبرها

دنبال اجرای طرح صنعتی‌سازی ساختمان در لرستان هستیم

ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: به دنبال اجرای طرح صنعتی‌سازی ساختمان در استان هستیم.

 احمدرضا دالوند بیست و هشتم آذرماه، در بازدید از کارخانه صنعتی‌سازی ساختمان وزارت دفاع در تهران، اظهار کرد: با توجه به اینکه صنعتی‌سازی، دوام و سرعت ساخت ساختمان را افزایش می‌دهد و از طرفی در برابر انتقال صوت و مصرف انرژی بسیار مؤثرتر و به شدت مصرف انرژی برق برای خنک سازی در تابستان و انرژی برای گرمایش در زمستان را کاهش ‌می‌دهد، امروزه مورد استقبال کشورهای صنعتی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز با دو هدف عمده از این مجموعه بازدید کرده‌ایم، گفت: قصد داریم در برنامه‌ بلندمدت به منظور توانمندسازی لرستان در بحث صنعتی‌سازی ساختمان این طرح را در استان فعال و نقش پایلوت را برای استان‌های همجوار ایفا کنیم.

دالوند افزود: با توجه به اینکه بحث ساخت و سازها برای اقدام ملی در استان به زودی شروع می‌شود برای کاهش هزینه‌ها و سرعت بخشی در زمان اجرای پروژه‌ها از این صنعت نوین استفاده خواهیم کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در بحث اقدام ملی با استفاده از این صنعت مردم را هرچه سریعتر خانه‌دار کنیم.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *