فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دندا‌ن‌گردی پریرا برای پرسپولیس در فیفا؛ ۳۵۰ هزار دلار به جای ۱۴۳ هزار دلار!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، باشگاه پرسپولیس در نقل‌و‌انتقالات پیش‌فصل طبق توافقی دو جانبه قرارداد لئاندرو پریرا را فسخ کرد و به این ترتیب این بازیکن بدون دریافت مبلغ قرارداد فصل آینده خود، از جمع سرخپوشان جدا شد.

در این توافق، باشگاه پرسپولیس قرار بود مبلغ ۱۴۳ هزار دلار مطالبات پریرا از فصل گذشته را تا اوایل مهرماه به حساب او واریز کند. به همین دلیل این باشگاه در نامه‌ای از فیفا درخواست کرد مطالبات پریرا را از محل درآمدهای سرخپوشان در فیفا پرداخت کند اما این اتفاق رخ نداده و مهاجم برزیلی سابق سرخپوشان از این باشگاه به اتاق حل اختلاف فیفا شکایت کرده است.

ظاهراً نامه موافقت فیفا با درخواست باشگاه پرسپولیس، دیرتر از زمان تعیین شده و مورد توافق با پریرا به باشگاه رسیده و به همین دلیل این بازیکن بلافاصله پس از پایان مهلت مقرر در توافق نامه، شکایت خود علیه سرخپوشان را در فیفا به ثبت رسانده است.

باشگاه پرسپولیس که موافقت فیفا برای پرداخت مطالبات پریرا را دریافت کرده، در تلاش است رضایت پریرا را گرفته و این بازیکن از شکایت خود صرفه نظر کند اما این تلاش تاکنون بی‌نتیجه بوده و فعلاً توافقی در این‌باره حاصل نشده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - آمار علیه استقلال و سپاهان؛ پرسپولیس ول کن صدر جدولنیست

پرسپولیس همچنین در نامه‌ای به فیفا توضیح داده که این باشگاه در زمان مقرر از آنها درخواست کرده مبلغ ۱۴۳ هزار دلار را به حساب پریرا پرداخت کنند اما تعلل فیفا برای پاسخ به نامه باعث شده زمان تعیین شده برای پرداخت مطالبات پریرا به پایان برسد و این بازیکن علیه سرخپوشان شکایت کند.

لئاندرو پریرا توسط یک وکیل ایتالیایی در شکایت خود به فیفا به جای مبلغ ۱۴۳ هزار مطالباتش، درخواست غرامت ۳۵۰ هزار دلاری داده است. او البته بعد از این ماجرا و در مذاکره با پرسپولیس عنوان کرده در صورت دریافت ۳۰۰ هزار دلار هم حاضر است از شکایت خود صرف‌نظر کند. موضوعی که پرسپولیسی‌ها با آن مخالفت کرده‌اند و مذاکرات در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

لژیونر نمی‌شوم، دیگر داوری من تمام شده است-تایمز

محمدرضا منصوری کمک داور باسابقه ایرانی پس از خداحافظی از دنیای داوری گفت: با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *