فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دورکاری کارمندان اسنپ به یک روز کاهش یافت

شرکت شبکه اجتماعی اسنپ کارمندانش را ملزم خواهد کرد از آخر فوریه، ۸۰ درصد از مدت زمان فعالیتشان در محیط شرکت باشد.

به گزارش ایسنا، سخنگوی شرکت شبکه اجتماعی اسنپ در بیانیه‌ای اعلام کرد: پس از دورکاری به مدت طولانی، از این که همه کارمندان سال آینده با مدل ترکیبی جدید ۸۰ به ۲۰، به محل کار برمی‌گردند، هیجان زده هستیم.

بلومبرگ نیوز نخستین منبعی بود که این خبر را منتشر و اعلام کرد شرکت مالک اپلیکیشن پیام رسان اسنپ‌چت، از کارمندانش خواسته است از فوریه، چهار روز در هفته در محل کار حضور پیدا کنند.

شرکت اسنپ که در سانتا مونیکای کالیفرنیا مستقر است، در ماه اوت اعلام کرد ۲۰ درصد از کارمندانش را اخراج و پروژه‌ها را به منظور کاهش هزینه‌ها در بحبوحه تیرگی اوضاع اقتصادی، تعطیل می‌کند.

پس از این که پاندمی کووید ۱۹ در سال ۲۰۲۰ در ایالات متحده آغاز شد، صنعت فناوری یکی از نخستین بخش‌هایی بود که به کارمندان اجازه داد از خانه کار کنند. اما میزان استقبال شرکتهای فناوری از دورکاری دائمی اکنون متفاوت شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تورم ژاپن صعودی است؟

سرویس تاکسی اینترنتی اوبر ماه گذشته از کارمندانش خواست دو بار در هفته در محل کار حاضر شوند. ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر ماه جاری به کارمندان این شرکت اعلام کرد دیگر اجازه دورکاری داده نخواهد شد و آنها باید حداقل ۴۰ ساعت در هفته در محل کار حاضر شوند.

بر اساس گزارش رویترز، ایوان اشپیگل، مدیرعامل اسنپ اعلام کرده است با وجود کاهش هزینه در بعضی از بخش‌ها، این شرکت اکنون با پیامدهای رشد کمتر درآمد و تطبیق با فضای بازار روبروست.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ثبت نام برای جایگزینی ۴۰ هزار خودروی فرسوده از ابتدای سال-تایمز

محمود مشهدی شریف رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت خودرو  در گفتگو با باشگاه خبرنگاران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *