فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دو اظهارنظر از دو اتفاق مهم/ یکی درباره پایتخت و دیگری بازگشت فرزاد حسنی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تایمز، بازگشت برندهای تلویزیونی از جمله مجریان و هنرمندان و سریال‌های دنباله‌دار که چندی پیش رئیس سیمافیلم از احیای نهضت کارهای موفق دنباله‌دارِ تلویزیونی خبر داده بود.

چند صباحی است درباره سریال «پایتخت» گهگاه اقدام به شایعه‌سازی می‌شود؛ از مذاکره محسن تنابنده با رئیس صداوسیما تا ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» که حتی عوامل سریال هم تأیید نکردند.

اما این بار مهدی نقویان رئیس سیمافیلم توضیحاتی داد و ساخت نسخه سینمایی را رد کرد. او به این نکته اشاره کرد که سریال «پایتخت» هم همچون دیگر مجموعه‌های تلویزیونی طرح‌ها و ایده‌هایی دارند که ارائه می‌دهند و مورد بررسی قرار می‌‌گیرد. این اتفاق افتاده و طرحی را به نقطه مشترک رسیده‌ایم و الان بررسی‌ها روی آن طرح اتفاق می‌افتد.

نقویان همچنین به بستن قرارداد با عوامل «پایتخت» هم اشاره کرده که در حال حاضر با تهیه‌کننده در تعامل هستیم. چرا که جمع‌کردن بازیگر و عوامل چنین کارهایی سخت است.

اما از روز گذشته خبری درباره بازگشت فرزاد حسنی که این روزها بیشتر در مقام بازیگر و البته صداپیشه و مجری رادیو شناخته می‌شود قرار است به تلویزیون بازگردد و حتی نام برنامه‌ای تحت عنوان «ساعت شنی» که در شبکه نسیم قرار است ساخته شود به گوش رسید. حالا خبر دیگری را معاون سیما اعلام کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  روایت داستانی از زندگی پیامبر اکرم (ص) در کتاب «آنک آن یتیم نظر کرده»-تایمز

او در اظهارنظری به این نکته اشاره کرده که در میان مجریانی که در مناسبت‌های پیش‌رو از جمله شب یلدا به تلویزیون خواهند آمد از بازگشت فرزاد حسنی خبر داده است.

البته برمهانی بر روی این نکته که بارها پیمان جبلی رئیس صداوسیما هم تأکید داشته یعنی حفاظت از برندهای رسانه ملّی؛ او گفته است: سازمان صداوسیما از هیچ برندی که در این سال‌ها موفقیت کسب کرده صرف‌نظر نمی‌کند و در حال مذاکره با همه آنهاست.

انتهای پیام/

 

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

واکنش‌های خوب مخاطبان برنامه «شب خوش»-تایمز

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ سلیم ثنایی تهیه کننده برنامه شب خوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *