فیلترهای سرامیکی ریخته گری

روضه مجسمی که اشک «محرم» را درآورد

به گزارش خبرنگار فرهنگی تایمز، محرم ترک جزو اولین کسانی بود که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شد. همان وقتی که اگر شهیدی به ایران بر می گشت به خاطر دلایل امنیتی باید در مظلومیت تمام به خاک سپرده می‌شد. همان روزها خیلی‌ها که بی خبر بودند وقتی به بهشت زهرا می‌رفتند و نگاهشان به سنگ جدید امثال محرم می‌افتاد که رویش نوشته بودند محل شهادت: سوریه، تعجب می‌کردند. شهید مدافع حرم محرم ترک در دی ماه سال ۹۰ به شهادت رسید. آنچه می‌خوانید دست نوشته این شهید است که در روزهای دلتنگی از خانواده می‌نویسد:   

مدافعان حرم , مدافع حرم , شهید , شهادت , محرم ترک ,

دل و قلوه دادن شهید دین شعاری با «مین»ها

امروز از ساعت چهار عصر به یکباره دلم گرفت، به یاد دخترم فاطمه و همسرم که امروز تقریباً هشتاد روز است که آنها را ندیده ام. افتادم عکس‌ها و فیلم هایی که از فاطمه داشتم را نگاه می‌کردم و در دلم به یاد حضرت رقیه(س) افتادم و این که چه کشید این خانم سه ساله، در همین حال بودم که یکباره تلفن به صدا درآمد، با صدای تلفن حدس زدم حتما همسرم هست که تماس گرفته حدسم درست بود ولی بدون این که صحبتی کند گوشی را به دخترم داد دیدم که گریه امانش نمی‌دهد، گفتم چی شده خانم طلا، باباجانی؟ دختر بابا چی شده چرا گریه می‌کنی؟!

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - سروده‌های شاعران در رثای شهید الداغی: «درس جوانمردیبه هر پیر و جوان دادی»

گفت: بابایی دلم برات سوخته

کی میایی، من دوستت دارم، بیا بابایی.

دیدم حال فاطمه خیلی بد بود شروع کردم به نوازشِ فاطمه خواستم حواسش را پرت کنم.

گفتم: برای بابایی شعر می خونی؟

در حالی که فاطمه متوجه نشود آرام اشک می‌ریختم، اشکم برای سه ساله امام حسین(ع) بود برای وقتی که بهانه بابا را گرفت و سر پدر رت برایش آوردند…

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *