فیلترهای سرامیکی ریخته گری

روی صحنه چه خبر است؟

تالارهای نمایشی تهران در روزهای پایانی سال، کار خود را با اجرای چند نمایش گوناگون ادامه می‌دهند.

به گزارش ایسنا، تالار اصلی مجموعه تئاترشهر همچنان پذیرای هیچ نمایشی نیست اما تالار «چهارسو» این مجموعه شاهد اجرای نمایش «در و گبر و یک قرص نان» به نویسندگی و کارگردانی داوود فتحعلی بیگی است، این نمایش هر شب راس ساعت ۱۹ اجرا دارد.

تالار «قشقایی» میزبان دو نمایش مختلف است؛ نمایش «مرد» به کارگردانی حسین احمدی نسب راس ساعت ۱۸ و سی دقیقه در این تالار اجرا دارد و «آلاء » به نویسندگی و کارگردانی محمد کاظم تبار دیگر نمایشی است که هر شب ساعت ۲۰ و پانزده دقیقه در این تالار روی صحنه می‌رود.

 تالار «سایه» اما در آخرین ماه سال میزبان دو نمایش «قوی‌تر» به کارگردانی جواد تولمی است که هر شب ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

در همین تالار نمایش دیگری با عنوان «همه چیز می‌گذره، تو نمی‌گذری» نوشته محمد چرم‌شیر و کار غلامرضا عربی اجرا دارد، این نمایش ساعت ۲۰ روی صحنه می‌رود.

کارگاه نمایش تئاتر شهر هم کار خود را با اجرای نمایش «هایکوی پارو زن یک دست» به نویسندگی و کارگردانی ماندانا عبقری ادامه می‌دهد. این اثر نمایشی هر شب ساعت ۱۹ و سی دقیقه روی صحنه می‌رود.

تاناکورا و می‌خواه میوسوف را ببینم در ایرانشهر

اما تماشاخانه «ایرانشهر» در روزهای پایانی سال میزبان دو نمایش است.

تالار دکتر ناظرزاده این تماشاخانه پذیرای نمایش «می‌خواهم میوسوف را ببینم» به کارگردانی محمد جواد حبیبی است که ساعت ۲۰ اجرای خود را انجام می‌دهد.

«تاناکورا» به کارگردانی رضا بهرامی دیگر نمایشی است که در ماه پایانی سال روی صحنه می‌رود. این نمایش هر شب راس ساعت ۲۰ در تالار استاد سمندریان اجرا دارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نجفیان دوباره دبیر جشنواره تئاتر بسیج شد

ژیمناستیک تکه پاره‌ها در مولوی

اما تالار مولوی اسفند ماه خود را با اجرای دو نمایش سپری می‌کند.

«ژیمناستیک تکه پاره‌ها » به نویسندگی و کارگردانی میثم مظفری ساعت ۱۸ در تالار اصلی این مرکز تئاتری به صحنه می‌رود.

در تالار کوچک مولوی هم نمایش «یک ساعت در سن پیر» به کارگردانی شاهرخ دریانورد ساعت ۱۹ و پانزده دقیقه اجرا می‌شود.

کمدی عرفانی سیاه و غزال در سنگلج

تماشاخانه «سنگلج» این روزها میزبان نمایش «سیاه و غزال» است که به عنوان یک اثر کمدی عرفانی با کارگردانی شقایق فتحی راس ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود.

عمارت نوفل لوشاتو هم در ماه اسفند میزبان چند اثر نمایشی است.

«اهل هوا» به کارگردانی محمد حاتمی از جمله نمایش هایی است که هر شب ساعت ۱۹ و پانزده دقیقه در این مجموعه اجرا می شود.

«فقط یک ساعت آرامش» به کارگردانی رضا بهدادنیا دیگر نمایشی است که در عمارت نوفل لوشاتو اجرای خود را راس ساعت ۲۱ به صحنه می‌برد.

پرده‌خانه و قضات همچنان میزبان تماشاگران هستند

پردیس تئاتر «شهرزاد» هم هفته های پایانی سال را با اجرای چند نمایش مختلف سپری می کند.

«پرده خانه» به نویسندگی بهرام بیضایی و با کارگردانی گلاب آدینه همچنان در این مجموعه میزبان تماشاگران است. این نمایش در روزهای میانی هفته ساعت ۲۱ و در روزهای پایانی هفته ساعت ۱۶ اجرا می‌شود.

«اتاق شماره ۶ » به کارگردانی فرزاد سهرابی اجرای خود را در سالن شماره ۳ این مجموعه روی صحنه می برد. این نمایش ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه اجرا می‌شود. در همین سالن نمایش دیگری با عنوان «مسخ» به کارگردانی نجمه اکبرزاده راس ساعت ۲۰ و پانزده دقیقه اجرا دارد .

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  روایتی از «انگلیسی‌ها در بوشهر»

«موش مرگی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی محبعلی دیگر نمایشی است که در سالن شماره ۳ شهرزاد به صحنه می رود، اجرای این نمایش ساعت ۱۹ انجام می شود.

«شایعات» به کارگردانی مهسا عزیزی پوری دیگر نمایشی است که ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

«مرگ» به کارگردانی حامی علیزاده هم در بوتیک تئاتر ایران اجرا دارد. این نمایش ساعت ۲۱ اجرای خود را انجام می‌دهد.

سالن سه این مجموعه میزبان نمایش «پلاک هفت» به کارگردانی مهدی پسرعلی نیز هست. این اثر نمایشی تا روز ۲۶ اسفند ماه راس ساعت ۱۸ اجرا می‌شود.

«اتاق شماره ۶» دیگر اثری است که در این مجموعه روی صحنه می‌رود. این اثر نمایشی به کارگردانی فرزاد سهرابی تا روز ۲۶ اسفند راس ساعت ۲۲ و سی دقیقه روی صحنه است.

«کافه عاشقی» عنوان نمایشی است که این روزهای پایانی اجرای خود را در سالن ۲ شهرزاد می‌گذارند. این اثر نمایشی به کارگردانی سید جلال‌الدین دری و به عنوان یک کنسرت نمایش تا روز ۱۲ اسفند ماه اجرا دارد. این اثر نمایشی ساعت ۱۹ اجرا می‌شود.

«مسخ» به کارگردانی نجمه اکبرزاده دیگر نمایشی است که در سالن ۳ شهرزاد اجرا دارد. این نمایش تا روز ۱۰ اسفد ماه راس ساعت ۲۰ و پانزده دقیقه اجرا می‌شود.

«فیش آباد» به کارگردانی اشکان درویشی دیگر نمایشی است که اجرای خود را به تازگی آغاز کرده است. این نمایش ساعت ۱۹ و پانزده دقیقه در سالن ۲ شهرزاد اجرا می‌شود.

«قضات» به کارگردانی سجاد حسین‌پور عنوان نمایشی است که به عنوان اثری محیطی در بوتیک تئاتر ایران اجرا می‌شود. این نمایش ساعت ۱۹ اجرا دارد.

در همین سالن نمایش دیگری با نام «شقه خون» به کارگردانی مهدی محمدی اجرا می‌شود. اجرای این نمایش ساعت ۲۰ و پانزده دقیقه روی صحنه می‌رود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  واکنش معین خواننده مشهور به برگشتش به ایران همه رو شوکه کرد! | حسن شماعی‌زاده چه می‌گوید؟

کاش چشم نمی‌دید و انتظار در برزخ در خانه نمایش دا

خانه نمایش «دا» کار خود را با اجرای دو نمایش ادامه می‌دهد.

«انتظار در برزخ» عنوان یکی از این نمایش‌هاست که به کارگردانی الله تنهایی اجرا می‌شود. این اثر نمایشی هر شب راس ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود.

«کاش چشم نمی‌دید» به کارگردانی مهدی ملکی دیگر نمایشی است که هفته‌های پایانی سال در این تماشاخانه اجرا دارد. این اثر نمایشی تا ۱۹ اسفند ماه ساعت ۲۱ روی صحنه است.

ارغوان و تلقین و روباه شکاری

عمارت ارغوان هم هفته‌های پایانی سال را با اجرای چند اثر نمایشی سپری می‌کند.

سالن شماره یک این مجموعه، میزبان نمایش «تلقین» به کارگردانی نیما مظاهری است که روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کند. این اثر نمایشی تا ۹ اسفند ماه راس ساعت ۲۱ و سی دقیقه اجرا دارد.

«روباه شکاری » به کارگردانی جواد ویژگی دیگر نمایشی است که در سالن دو ارغوان اجرا می‌شود. این نمایش هر شب ساعت ۱۹ و پانزده دقیقه به صحنه می‌رود.

این تماشاخانه میزبان نمایش «لیبرو» هم هست که با کارگردانی احسان نگهبان در سالن یک ارغوان اجرا دارد. اجرای این نمایش ساعت ۱۹ و نوزده دقیقه روی صحنه می‌رود.

دیدن و او کسیت در سیمرغ

تماشاخانه «سیمرغ» هم در ماه پایانی سال میزبانی نمایش «دیدن» کار حمید عبدالحسینی را بر عهده دارد که هر شب ساعت ۱۹ به صحنه می‌رود.

در این تماشاخانه نمایش دیگری با نام «او کسیت؟» هم اجرا دارد. این نمایش تا ۲۶ اسفند راس ساعت ۲۰ و سی دقیقه اجرا می‌شود.

انتهای پیام 

الماس تراشکاری

Check Also

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *